Jak przystało na Perfekcyjną Panią Domu, Małgorzata Rozenek-Majdan już teraz myśli na temat przyszłości swojej najmłodszej pociechy.

Mały Henryk, który obecnie ma cztery miesiące i jest pierwszym dzieckiem celebrytki i piłkarza Radosława Majdana może spać spokojnie – mama ma już dla niego plan, jeśli chodzi o edukację.

Nie da się ukryć, że mały Henio jest oczkiem w głowie Majdanów, a chłopiec stał się prawdziwą gwiazdą Instagrama dzięki swojej przedsiębiorczej mamie. Małgorzata Rozenek-Majdan niemal od razu wróciła do pracy i na plan „Projektu Lady”, a teraz realizuje inne projekty w ramach telewizji TVN.

Jednak dla Rozenek bycie mamą jest najważniejszą rolą na świecie i trudno się temu dziwić – Majdanowie latami czekali na małego Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan o przyszłości Henryczka. Ma już plan!

Trudno się również dziwić temu, że choć mały Henryk dopiero gaworzy, a na wypowiedzenie przez niego słów „mama” i „tata” trzeba będzie jeszcze trochę poczekać to Małgorzata Rozenek-Majdan już dziś myśli o jego przyszłości. Reporterowi Pudelka zdradziła, co planuje dla najmłodszego syna!

– My go bardzo kochamy. Wyrywamy go sobie z rąk, mamy wspaniała pomoc przy Henryku. Babcie bardzo kochają. Henryk na pewno pójdzie do szkół, do których chodzą moi chłopcy. Jestem bardzo zadowolona z tego. Najważniejsze, żeby on był kochany – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pudelkiem.

Wsparcie rodziców jest najważniejsze dla dzieci, zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się z niezwykle odpowiedzialnego i troskliwego podejścia Majdanów do przyszłości Henryczka.

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY