Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz kolejny. Gwiazda odpoczęła już po porodzie i zamierza wrócić do formy. Od pewnego czasu wrzuca zdjęcia oraz filmiki ze swoich treningów.

Rozenek wraca do formy?

Gwiazda zwraca jednak uwagę na to, że powrót do formy po ciąży nie jest taki łatwy, jak mogłoby się wydawać. Małgosia szczerze wyznała, że poporodowe płaskie brzuchy, jakie obserwuje u swoich koleżanek są dla niej niemałym zaskoczeniem.

- Nie wiem, jak kobiety to robią, że rodzą i mają płaskie brzuchy... – wyznała gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzem Pudelka.

Jak donosi portal Pudelek, już niebawem w telewizji wystartuje program, w którym to Małgorzata Rozenek będzie przechodzić metamorfozę po ciąży. Gwiazda wyjawiła, że podczas show pokaże zdjęcia zrobione tuż po porodzie. Program będziemy mogli oglądać już w lutym!

- Przez pierwszy miesiąc wyglądałam tak, jakbym była w ósmym miesiącu ciąży – zaznaczyła Rozenek.

Instagram @m_rozenek

Gwiazda broni Anny Lewandowskiej

Co więcej, podczas wywiadu Małgosia Rozenek zabrała głos na temat ostatnich, dość niemiłych komentarzy kierowanych w stronę Anny Lewandowskiej.

Wiele osób twierdzi bowiem, że najpopularniejsza trenerka zbyt mocno retuszuje swoje zdjęcia i w rzeczywistości nie wygląda tak, jak przedstawia siebie na Instagramie. Jaka jest prawda na ten temat i kto ma rację w całym sporze?

- Wszyscy wiemy, że zależy to od światła, ustawienia, tego czy się zjadło obfity obiad, czy nie... – wyjaśnia Małgosia Rozenek.

- Nie oceniajmy się zbyt surowo. Po to są te social media, żeby się nimi bawić – dodała celebrytka.

Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ŻONA ZENKA MARTYNIUKA MOCNO SKOMENTOWAŁA WYBRANKĘ ICH SYNA. DANUTA MARTYNIUK NIE DARZY KOBIETY SYMPATIĄ

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI