Daniel Martyniuk nieustannie przysparza problemów swoim rodzicom. Martyniukowie już niejednokrotnie pomagali młodemu mężczyźnie wyjść z opresji, jednak jak widać, Daniel nie uczy się na błędach.

Mama Daniela Martyniuka jest zniesmaczona

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk postanowił odejść od żony i prowadzić niezależne, dość mocno rozrywkowe życie. Niestety tą decyzją zranił też swoją córeczkę, którą niezbyt mocno się interesują.

Jak podaje portal Wirtualna Polska, ostatnio Daniel Martyniuk został natomiast przyłapany na spotkaniu z Faustyną, swoją poprzednią dziewczyną. Jak się okazuje, na spotkanie zawiozła go niczego nieświadoma mama.

Jak jednak mówiła sama Danuta Martyniuk, nie akceptuje ona pierwszej wybranki Daniela. Co jest tego powodem?

Instagram @daniel.martyniuk.89

Ostre słowa Danuty Martyniuk

- Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego – wyjawiła żona Zenka Martyniuka w wywiadzie dla „Twoje Imperium”.

Co więcej, Danuta Martyniuk wyznała, że bardzo chce, aby Daniel zmądrzał i wrócił do swojej żony – Eweliny. Nie wiadomo jednak, czy jest to możliwe bowiem młoda kobieta wniosła pozew o rozwód.

- Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną – powiedziała żona znanego muzyka.

Jak zatem dalej potoczą się losy Daniela Martyniuka i jego rodziny? Czy mężczyzna posłucha zaleceń mamy i wróci do swojej żony? Na ten moment nic na to nie wskazuje, bowiem Ewelina ma już dość wyskoków swojego męża i nie zamierza wycofać pozwu.

Instagram @daniel.martyniuk.89

Jak informował portal Życie: KIEROWCY POWINNI MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. NOWE DZIAŁANIA POLSKIEJ DROGÓWKI ZOSTANĄ WCIELONE JUŻ ZA KILKA DNI

Przypomnij sobie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również: POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA KOLEJNE WYDATKI? MINISTER FINANSÓW WYJAWIŁ, CZY I KIEDY ZOSTANĄ WPROWADZONE NOWE PODATKI