Anna Lewandowska, mimo tego, że jest mamą dwóch córek doskonale radzi sobie z łączeniem licznych obowiązków zawodowych i projektów z wychowaniem dzieci.

Ostatni czas nie był dla niej łatwy – Robert Lewandowski miał naprawdę poważne wyzwanie przed sobą związane z meczami w Lidze Mistrzów i to mocno wpłynęło na funkcjonowanie rodziny.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Ania Lewandowska apeluje do swoich fanów

Jednak Anna Lewandowska ani na chwilę nie zamierza przystopować i dzieli się ze swoimi fankami mocą ćwiczeń, przepisów kulinarnych, a także motywuje je do codziennej walki o zdrowie i piękną sylwetkę. Jednak to nie jedyne posty, które można zobaczyć w jej social mediach.

Ostatnio Anna Lewandowska postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie. Chodzi o uchodźców na wyspie Lesbos. Ze względu na pożar w jednym z obozów – w Morii, 13 tysięcy osób straciło dach nad głową.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Sprawa jest naprawdę poważna

Widok tych ludzi ściska za serce. Śpią oni pod gołym niebem , nie mają dostępu do wody ani jedzenia. Mało tego, jak opowiada Anna Lewandowska, wojsko odmówiło pomocy humanitarnej tym ludziom, a aż 63% z nich to dzieci i kobiety.

Zobaczcie story pani Agaty Młynarskiej. W efekcie czego większość z 13 tysięcy osób nie jadło od 4 dni, śpiąc pod gołym niebem bez dostępu do bieżącej wody

- powiedziała Anna Lewandowska na swoim InstaStories.

U pani Agaty Młynarskiej można znaleźć link do zbiórki, która ma pomóc uchodźcom w Moria. Wśród 13 tysięcy osób są nie tylko kobiety i dzieci, ale również chorzy i kobiety w ciąży.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ