Czyżby wracały echa dawnych niesnasek? Jak przypomina Pomponik, przed dwoma laty między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kingą Rusin wywiązał się konflikt, które sprawiły, że nie zamieniły ze sobą ani słowa. Czy to wciąż nie koniec wielkiej kłótni?

42-letnia Małgosia Rozenek Majdan i 49-letnia Kinga Rusin od 2018 roku pozostają skłócone. Panie w dalszym ciągu ze sobą nie rozmawiają – a wszystko przez… kosmetyki.

Nie milkną echa starego konfliktu Rozenek-Rusin?

Przypomnijmy – Kinga Rusin posiada firmę, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków, broni również praw zwierząt. Właśnie dlatego fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan reklamowała kosmetyki testowane na zwierzętach, wywołało u niej wzburzenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan utrzymywała, że produkty nie są testowane, jednak Kinga Rusin nie pozostawiła na niej suchej nitki.

„No dobra, nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery, przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt” – oburzyła się wtedy.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin. Źródło: fakt.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin. Źródło: fakt.pl

„Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony!” – ujawniła.

„Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy, czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się, że marka, z którą podpisała kontrakt, testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa”

„Jestem w pracy i z rozbawieniem czekam na rozwój wydarzeń. (...) Mnie to nie bawi, mnie to martwi. Zawsze zachowania rynsztokowe mnie martwią” – pisała wtedy Małgonia.

Mówi się, że obie panie trafiły do Edwarda Miszczaka, gdyż ich spór był niekorzystny dla TVN-u. Teraz, po dwóch latach, zdawałoby się, że jest to już tylko przeszłość, jednak…

Małgorzata Rozenek-Majdan została zapytana, czy przykro jej, że Kinga Rusin odeszła z TVN-u.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

„Skłamałabym, gdybym powiedziała, że jestem smutna. Szczególnie, że raczej staram się jej unikać. W ogóle oglądania Kingi. To jest tak, że... zresztą sam wiesz” – ujawniła.

Dodała, że kariera Kingi Rusin wcale jej nie interesuje.

„W ogóle mnie to nie interesuje. Jestem osobą tak na sobie skupioną, że interesuje mnie tylko, jakie ma plany wobec mnie” – ujawniła.

Czy Kinga Rusin nie pozostanie jej dłużna?

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI INTERWENIOWAŁ W JEDNYM Z KLUBÓW W WARSZAWIE. "MOJE MIASTO, WEŹCIE TROSZECZKĘ POD UWAGĘ". ZASKAKUJĄCE NAGRANIE

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY WARSZAWY PONOWNIE ZADECYDUJĄ O INWESTYCJI, JAKA POWSTANIE Z BUDŻETU MIASTA. GŁOSOWANIE NIEBAWEM SIĘ KOŃCZY, LEPIEJ SIĘ POSPIESZYĆ