Jak podaje "Plejada", nowa edycja programu rozrywkowego "Love Island. Wyspa miłości" cieszy się na antenie Polsatu ogromnym zainteresowaniem. Poszukujący cielesnych przygód młodzi ludzie o ciałach rzeźbionych całymi dniami, cieszą oko miłośników powierzchownego piękna.

"Polski Bon Jovi"

Pikanterii całości programu dodaje urokliwa hiszpańska wyspa, na której rozgrywają się miłosne podboje uczestników. Druga edycja reality show emitowana jest od 31 sierpnia 2020 roku na antenie Telewizji Polsat o godzinie 22:00 od poniedziałku do piątku, oraz w niedzielę.

Fani przygód mieszkańców luksusowej willi znajdującej się w słonecznej Hiszpanii, z wypiekami na twarzy zasiadają wieczorami, by oglądać miłosne zmagania swoich ulubieńców. Jednym z nich jest Igor Łubkowski, wytatuowany blondyn o niskim głosie. Według opinii publicznej i informacji płynących z mediów, Igor jak dotąd cieszy się największym zainteresowaniem widzów. 22-letni model od 17 lat mieszka w Londynie, co zaowocowało interesującym dla wielu kobiet akcentem.

Jego profil na Instagramie pęka w szwach od efektów licznych sesji zdjęciowych, na których prezentuje się w licznych tatuażach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bulking not sulking

Post udostępniony przez Igor Lubkowski 🇵🇱 (@iglubkowski)

Jak sam opowiada, uwielbia podróże, które odbywa w wolnym czasie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Temple Hoppin’ ⛩

Post udostępniony przez Igor Lubkowski 🇵🇱 (@iglubkowski)

Okrzyknięto go "Polskim Bon Jovim". Widzicie jakieś podobieństwo?

iglubkowski/Instagram/YT

O tym się mówi: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi

Zerknij: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą