Tomasz Stockinger jest bardzo lubianym aktorem, którego widzowie mogą oglądać na antenie TVP już od 1997 roku – gra dra Pawła Lubicza w serialu „Klan”. Póki co nie do końca wiadomo, jak potoczą się losy jego postaci – grający serialowego chirurga aktor trafił do szpitala.

Poza wcielaniem się w jednego z głównych bohaterów „Klanu” Tomasz Stockinger w ostatnim czasie zagrał również w filmie – pojawił się jako postać drugoplanowa w najnowszej produkcji „365 dni”, choć nie był obecny na premierze.

Tomasz Stockinger ma nową miłość?

Czy serce popularnego aktora jest teraz zajęte? Plotki o nowych miłościach Tomasza Stockingera pojawiają się bardzo często, szczególnie, że dotychczas aktor był sam.

Tomasz Stockinger / YouTube
Tomasz Stockinger / YouTube

Aktor postanowił rozwiać wątpliwości w rozmowie dla Faktu. Co powiedział?

- Na takie opowieści reaguję wzruszeniem ramion, one się pojawiają i zapewne będą pojawiać. Jako osoba publiczna i popularna często jestem proszony przez różne kobiety o wspólne zdjęcie, nie znam ich, a potem słyszę, że mam romans – odpowiedział ze śmiechem.

- Ledwo co się wyleczyłem, więc latanie za kobietami mi nie w głowie. Moje zoperowane serce należy teraz wyłącznie do mnie – wyjaśnia swoje podejście, dając do zrozumienia, że póki co nie poszukuje partnerki.

Na początku roku miał problemy zdrowotne, trafił do szpitala, przeprowadzono operację serca. Następnie Tomasz Stockinger rozpoczął rehabilitację. Do pracy w „Klanie” wrócił na koniec czerwca.

Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube
Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube
Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube

- Pierwszego dnia byłem mocno rozemocjonowany na miarę przeżyć, które mnie spotkały zimną i wiosną tego roku. Byłem trochę zestresowany, ale i wzruszony tym, że wracam do moich obowiązków, mojej pasji i do moich przyjaciół – opowiadał o powrocie po kilkumiesięcznej przerwie.

Przypomnij sobie o… W DOMU ZOSTAŁO DUŻO CZERSTWEGO CHLEBA? SĄ PROSTE SPOSOBY, ABY GO WYKORZYSTAĆ W GOTOWANIU, ROZWIĄZANIA ZERO WASTE

Jak informował portal Życie: WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE NA JEDNEJ Z DZIELNIC, W WEEKEND BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE DLA ARTYSTY. MICHAŁ SZPAK NIE ZAMIERZA UKRYWAĆ SWOICH EMOCJI PRZED FANAMI