Michał Szpak nie ukrywa, że dostał ogromny cios od życia. Artysta jest głęboko pogrążony w żałobie i nie może poradzić sobie z całą sytuacją.

Tragiczna wiadomość

Ostatnia media poinformowały o śmierci Gienka Loski. Jak się okazało, ponad dwa lata temu mężczyzna doznał rozległego wylewu. Mimo starań lekarzy oraz heroicznej walki artysty, nie udało się uratować jego życia. Jak się okazuje, wiadomość o śmierci gitarzysty poruszyła wiele osób. Wśród pogrążonych w żałobie jest Michał Szpak.

Jak podaje portal Pikio, wylew krwi do mózgu, którego doznał Gienek Loska miał miejsce dwa lata temu. Mężczyzna natychmiast był operowany, a potem przez jakiś czas przebywał w śpiączce. Jednak po wybudzeniu jego stan nie poprawiał się, a co gorsza sam mówił, że czuje się bardzo źle. Przy artyście do ostatnich dni dzielnie czuwała jego mama.

Źródło: YouTube

Mimo rywalizacji darzyli się szacunkiem

Gienek Loska był uczestnikiem programu „X-Factor”. W tej samej edycji brał też udział Michał Szpak. Nie ma wątpliwości, że obaj zaprezentowali w programie ogromny talent. Finalnie zmagania wygrał Gienek Loska, a Michał Szpak zajął drugie miejsce. Mimo tego, młody artysta nie żywił urazy do starszego kolegi. Co więcej, od samego początku nie ukrywał, że był pod wrażeniem jego talentu i doceniał to, że mogli się poznać.

Obecnie Michał Szpak nie ukrywa, że bardzo przeżył śmierć Gienka Loski. Jak sam przyznał, Białorusin był niesamowicie wyjątkowym człowiekiem.

- Jest mi ogromnie przykro. Nasze drogi w pewnym momencie przecinały się bardzo często (...). Niezwykły człowiek z odmienną myślą, zawsze wierny sobie. Tak właśnie będę go pamiętał. Kiedyś wszyscy spotkamy się tam na górze. To bardzo przykra wiadomość – wyznał Michał Szpak.

Instagram @michal_szpakofficial

Jak informował portal "Życie": RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW "KLANU"

Przypomnij sobie: BYŁY MINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, CO JUŻ WKRÓTCE CZEKA POLAKÓW. NIE TYLKO KORONAWIRUS JEST DLA NAS ZAGROŻENIEM

Portal "Życie" pisał również: PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY BĘDZIE PRZEPROWADZAĆ KONTROLE W DOMACH. CO BĘDĄ SPRAWDZAĆ I JAKIE SĄ KARY