Czy aktor i projektantka mody stworzą wkrótce nowy, szczęśliwy związek? Wszystko na to wskazuje.

Tomasz Stockinger ma szansę na miłość?

Tomasz Stockinger rozstał się w 2013, ze związku z prawniczką Ewą i od tego czasu nie mógł znaleźć sobie żadnej partnerki. Okazuje się jednak, że aż do teraz.

Jak podaje portal Super Express, Tomasz Stockinger bardzo często przebywa w towarzystwie znanej projektantki, Doroty Goldpoint. Aktor nieustannie bywa bowiem w kawiarni projektanki, która znajduje się w Juracie.

Dorota Goldpoint to jedna z najbardziej uznanych projektantek i stylistek w naszym kraju. Jest ona odpowiedzialna za stylizację takich osobistości jak Agata Duda, Grażyna Szapołowska czy też Irena Santor.

Wszystko zaczęło się podobnież cztery lata temu. Dorota Goldpoint organizowała pokaz swoich projektów, który miał miejsce na molo w Juracie. To właśnie wtedy poprosiła Tomasza Stockingera, aby podczas pokazu wystąpił ze swoim recitalem.

Posted by Tomasz Stockinger strona muzyczna on Friday, January 10, 2020

Co łączy aktora i projektantkę?

Po pokazie projektantka, wspólnie z zaproszonymi artystami imprezowali na prywatnym rejsie jachtem po polskim morzu. Od tego czasu Tomasz Stockinger nieustannie bywa w Juracie, w kawiarni projektantki, a od pewnego czasu wprost mówi o ich spotkaniach.

Jakiś czas temu Tomasz Stockinger na swoim profilu na Facebooku umieścił zdjęcie z Dorotą Goldpoint, na którym połączeni są w dość jednoznacznym uścisku. Czy to oznacza początek związku?

Na razie brak jest oficjalnych informacji na ten temat. Miejmy jednak nadzieję, że aktor i projektantka postanowią dać sobie szansę. Oboje są po samotni, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyli szczęśliwy związek.

Dorota! Wytwarza mikroklimat! Miło ogrzać się jej pozytywną energią!🥰 Dorota Goldpoint Dorota Goldpoint

Posted by Tomasz Stockinger strona muzyczna on Friday, July 31, 2020

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS

Przypomnij sobie: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

Portal "Życie" pisał również: MAŁO KTO WIE O TYM, ŻE GRZYBOBRANIE MOŻE GO SPORO KOSZTOWAĆ. NIEKTÓRE KARY SĄ BARDZO WYSOKIE