„MasterChef” jest formatem, którego polskie wydanie zyskało wielu fanów. Widzowie chętnie gromadzą się i obserwują zmagania uczestników w kuchni oraz słuchają wskazówek i opinii jurorów.

Ze względu na fakt, że Polacy pokochali „MasterChefa” i jego gwiazdy, niektórym z nich udało się zrobić wielką karierę w Polsce. Jednak, jak podaje Pikio, jeden z jurorów jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Co się dzieje?

Juror z „MasterChefa” przeżywa ciężkie chwile

Polacy kochają „MasterChefa” oraz jurorów programu. Właśnie dlatego złe wieści o jednym z nich bardzo zaniepokoiły fanów. Okazuje się, że ma wiele problemów, gdyż musi poradzić sobie ze stratą najcenniejszej dla siebie rzeczy.

Michel Moran. Źródło: Instagram
Michel Moran. Źródło: Instagram

Michel Moran to gwiazdor, który świetnie radzi sobie w show-biznesie oraz branży gastronomicznej od przeszło trzydziestu lat. Zaczynał w Paryżu, jednak teraz jest ogromnie popularny właśnie w Polsce.

Juror „MasterChefa” zasłynął między innymi powiedzonkiem „oddaj fartucha”. Po jakimś czasie postanowił wykorzystać swoją popularność, by otworzyć własną restaurację – Bistro de Paris w Warszawie. Można było w niej dostać dania kuchni francuskiej.

Michel Moran był szefem kuchni oraz współwłaścicielem lokalu. Restauracja zbierała same pozytywne opinie, otrzymała nawet rekomendację przewodnika Michelin Guide w 2005 roku.

Niestety, już teraz wiadomo, że restauracja staje się przeszłością. Michel Moran powiadomił, że niebawem miejsce zostanie zamknięte.

Michel Moran. Źródło: Instagram
Michel Moran. Źródło: Instagram

„Szanowni Państwo, Drodzy Goście, Przyjaciele, ponad 40 lat swojego życia spędziłem w kuchni, a niemalże 16 lat gotując dla Was i z myślą o Was. Dzięki temu poznałem wielu fantastycznych ludzi, zawarłem mnóstwo przyjaźni, byłem świadkiem wielu pięknych wydarzeń. Myślę, że to czas niezwykły, bo co by nie mówić, przeżyliśmy razem kawałek życia” – zaczął swoje oświadczenie.

„Niestety, moja "przygoda" z Bistro de Paris dobiegła końca i czuję się w obowiązku poinformować Państwa, że podjęliśmy decyzję o zamknięciu restauracji, a proszę mi wierzyć, nie była to dla nas łatwa decyzja” – poinformował.

Przypomnij sobie o… W DOMU ZOSTAŁO DUŻO CZERSTWEGO CHLEBA? SĄ PROSTE SPOSOBY, ABY GO WYKORZYSTAĆ W GOTOWANIU, ROZWIĄZANIA ZERO WASTE

Jak informował portal Życie: WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. TRWAJĄ PRACE REMONTOWE NA JEDNEJ Z DZIELNIC, W WEEKEND BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE DLA ARTYSTY. MICHAŁ SZPAK NIE ZAMIERZA UKRYWAĆ SWOICH EMOCJI PRZED FANAMI