- Mamy takie samo prawo do miłości i seksu jak młodzi. Dlaczego mamy się na to zamykać? – przekonuje Iwona Mazurkiewicz, a wtóruje jej w tym ukochany Gerard Makosz.

Para doskonale się dogaduje, a spotkanie w „Sanatorium Miłości” wniosło słońce do ich jesieni życia. Nie mogli spodziewać się tego, że coś się między nimi wydarzy, bo uzdrowisko opuszczali osobno, jednak później między nimi zaiskrzyło.

Gerard zaprosił Iwonę na kawę, a potem pojechali razem do Egiptu i od tamtego czasu są nierozłączni.

Para mieszkała raz u niego w Zabrzu, a raz u Iwony w Radomsku. Para świetnie dogaduje się z dziećmi i w ten sposób pojawił się pomysł uczczenia 80. urodzin Gerarda i to z wielką pompą.

Iwona dostała niesamowity prezent zamiast pierścionka zaręczynowego!

Jednak przyjęcie w zamku w podkrakowskich Niepołomicach nie doszło do skutku przez pandemię koronawirusa. Strach zwyciężył, bo wśród setki gości miało się znaleźć wiele starszych osób.

Imprezę miało sponsorować TVP i był kolejnym odcinkiem specjalnym serii. Jednak na tę chwile uroczystość nie jest odwołana, a zawieszona do sierpnia 2021 roku.

Jednak oświadczyny się odbyły, bo para nie chciała już dłużej czekać!

- Już się odbyły w domowym zaciszu. Iwona zamiast zaręczynowego pierścionka otrzymała wymarzonego czerwonego mercedesa! – zdradza „Rewii” jedna z przyjaciółek pary, cytowana przez Pomponik.

Świadkami mieli być przyjaciele z "Sanatorium miłości" - Halinka, Stenia i Wojtek.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ