„Królowe Życia” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych w stacji TTV. Dzięki udziałowi w programie sławę i popularność zdobyło naprawdę wiele osób, które dziś noszą miano celebrytów.

Jedną z takich osób bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie pokochali od pierwszego momentu pojawienia się na ekranach telewizorów.

Celebrytka chętnie dzieli się prywatnymi informacjami o sobie – w końcu to właśnie jej problemy oraz codzienność interesują widzów „Królowych życia”. Dagmara Kaźmierska dała się tam poznać jako osoba przebojowa, gotowa na walkę z przeciwnościami losu, nie stroniąca od ryzyka i bardzo odważna.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl

Niewesoła opowieść Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami tym razem smutną historią. Celebrytka w końcu zabrała głos na temat, który nurtował widzów.

Warto zaznaczyć, że od jakiegoś czasu występuje już nie tylko w „Królowych życia”, pokazała się także od aktorskiej strony – pojawiła się w filmie „Pętla” Patryka Vegi. Grała co prawda rolę epizodyczną, jednak, jak ujawniła, chętnie pójdzie dalej w tym kierunku.

I choć zdawałoby się, że życie Dagmary Kaźmierskiej jest obecnie kolorowe, to jednak nie ujawniała wszystkiego. Stara się nie mówić o przeszłości oraz byłym mężu, jednak nie wypowiada się także na temat swojego obecnego życia uczuciowego.

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl

Ostatecznie Patryk Vega zdradził, że Dagmara Kaźmierska nie ma teraz żadnego mężczyzna. Jak podaje Pikio, celebrytka w końcu zabrała głos. Okazuje się, że nie była z nikim od lat – po byłym mężu nie znalazła idealnego partnera.

- Dla królowej musi być tylko król. Musi mieć to coś, jak się taki znajdzie, to będzie moim narzeczonym. Jeszcze się taki nie znalazł, oprócz mojego męża. Jego następcy jeszcze nie znalazłam. Na razie koncentruję się na studiach Conana, później będę się martwić sobą – opowiadała.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: WZMOŻONE KONTROLE POLICJI. MIESZKAŃCY MAJĄ PROBLEMY Z DOSTOSOWANIEM SIĘ DO PRZEPISÓW. KILKASET POUCZONYCH W OSTATNIM TYGODNIU

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO