Dagmara Kaźmierska, jedna z uczestniczek popularnego programu rozrywkowego „Królowe Życia” przeżyła naprawdę dramatyczne chwile… Już nigdy nie odzyska dawnej sprawności fizycznej. Co się stało?

„Królowe Życia” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych w stacji TTV. Dzięki udziałowi w programie sławę i popularność zdobyło naprawdę wiele osób, które dziś mają miano celebrytów.

Jedną z takich osób bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie pokochali od pierwszego momentu pojawienia się na ekranie telewizora. Niestety, jakiś czas temu przeżyła ogromną traumę…

Już nie odzyska pełnej sprawności

W roku 2019 Dagmara Kaźmierska brała udział w poważnym wypadku samochodowym, w którym poważnie ucierpiały obie jej nogi. Kobieta musiała przez wiele tygodnie poruszać się na wózku inwalidzkim, a do dnia dzisiejszego musi uczęszczać na rehabilitację.

- O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo – tak brzmiał podpis fotografii, którą zamieściła tuż po wypadku.

Niestety, mimo iż kobieta już czuje się znacznie lepiej, nigdy nie powróci do dawnej sprawności fizycznej. Fani są mocno zasmuceni tym, co ją spotkało.

- Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – powiedziała Dagmara Kaźmierska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PILNY APEL SANEPIDU DO PASAŻERÓW. PODRÓŻUJĄCY W OSTATNIM CZASIE TYMI ŚRODKAMI KOMUNIKACJI POWINNI SIĘ NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTOWAĆ ZE SŁUŻBAMI