Okazuje się, że ta dwójka – która na antenie uchodziła za jedną z najbardziej profesjonalnych i świetnie przygotowanych do prowadzenia pasma par – często kłóciła się poza anteną! Między prowadzącymi miało iskrzyć po wyłączeniu kamer! Dlaczego? Wyjaśniła Faktowi Anna Popek.
Anna Popek i Michał Olszański tworzyli prezenterski duet w „Pytaniu na Śniadanie” przez kilka lat.

Pasmo śniadaniowe TVP2 obchodzi właśnie 18 urodziny. Fakt postanowił zapytać Annę Popek, jak pracowało się jej przez ten czas na planie „PnŚ” z Michałem Olszańskim. Wyznanie prezenterki może zaskoczyć!

Anna Popek w mocnych słowach o współpracy z Michałem Olszańskim!

– Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie – przekonuje Fakt Anna Popek.

Michał Olszański nie był również nauczycielem zawodu dla Popek, a dziennikarka przekonuje, że sama szlifowała swój warsztat, szanując kompetencje zawodowe swojego kolegi.

W tej sprawie głos zabrał również sam Michał Olszański. Jak zapadł mu w pamięci wieloletni duet z Anną Popek na antenie TVP2 w „Pytaniu na Śniadanie”?

– Uważam, że jak pracowaliśmy z Popek to byliśmy zgranym duetem. Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała – przekonuje w rozmowie z Faktem Michał Olszański.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ