Syn Zenka Martyniuka od pewnego czasu niemal nieustannie szokuje swoim – delikatnie mówiąc – nietypowym zachowaniem. Od pewnego czasu przoduje bowiem w publikowaniu w Internecie obraźliwych nagrań, na których szkaluje rozmaite osoby.

Zaczęło się od Kamila Denarka, który spojrzał na to przez palce, później Daniel Martyniuk obraził właścicieli i pracowników hotelu, w którym nigdy nie był.

Ostatnio dostało się również Edycie Górniak, a także Daniel Martyniuk wszedł w konflikt z Rafałem Collinsem, uczestnikiem „Ameryka Express” i zwyzywał publicznie swoją eks (?) żonę. Kogo obraził tym razem?

Daniel Martyniuk znów z obraźliwym filmikiem w sieci!

Daniel Martyniuk niemal nie przestaje negatywnie zaskakiwać Polaków i wpływa mocno na wizerunek swojego ojca. Głośny ślub, a później nieustanne utarczki między nim a jego żoną Eweliną, wdawanie się w bójki i kłopoty z prawem, skłonność do używek i wiele innych – dlatego właśnie daniel Martyniuk stał się bohaterem nagłówków prasowych od wielu miesięcy.

Jednak z tarapatów wychodził dzięki pomocy rodziców. Z aresztu za kaucją wyciągnął go znany ojciec, Zenek Martyniuk. Rodzina miała nadzieję, że po pobycie za kratkami 31-latek się uspokoi, ale najwyraźniej nic z tego.

Tym razem, mocno bełkoczący i najwyraźniej „pod wpływem” Daniel Martyniuk postanowił obrazić… lekarzy z Białegostoku, wymieniając ich dane osobowe!

Wyliczając z imienia i nazwiska doktorów, stwierdził, że są oszustami, mieli „kupić dyplom” i nie ma gorszych lekarzy w mieście od nich.

Najwyraźniej to nie koniec Instagramowych ekscesów Daniela Martyniuka. Czy syn króla disco polo nareszcie się uspokoi? Najwyraźniej wszyscy na to liczą!

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ