Jak podaje portal Super Express, w sierpniu Michał Żebrowski wraz ze swoją żoną Aleksandrą, po raz trzeci zostali rodzicami. Na świecie pojawił się bowiem ich synek – Felicjan.

Fani byli pełni obaw

Jak donosiły media, pod koniec ciąży swojej ukochanej, Michał Żebrowski poprosił producentów serialu „Na dobre i na złe” o urlop. Aktor chciał bowiem najbliższy czas spędzić tylko z rodziną.

Producenci zgodzili się, a serialowego Andrzeja Falkowicza wysłali na długą wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.

Kiedy tylko Michał Żebrowski zniknął z serialu „Na dobre i na złe” w mediach zawrzało. Wiele osób twierdziło bowiem, że został on usunięty z serialu z powodów politycznych. Okazuje się bowiem, że Żebrowski mocno wspierał w wyborach Rafała Trzaskowskiego. Spora część fanów obawiała się więc, że aktor już nigdy nie wróci do serialu. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Instagram @zebrowski.michal

Już wkrótce znów zobaczymy aktora na ekranach!

– Michał Żebrowski wraca do „Na dobre i na złe” na 100 proc. Jego postać obecna jest w scenariuszach nowych odcinków, a pierwsze zdjęcia mamy zaplanowane na wrzesień – wyznała dziennikarzom Super Expressu, jedna z osób zaangażowanych w produkcję „Na dobre i na złe”.

Okazuje się więc, że urlop tacierzyński Michała Żebrowskiego nie trwał zbyt długo. Aktor przyznał jakiś czas temu, że pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na jego dochody i przez pewien czas pozostawał na utrzymaniu żony.

Czy jest to główny powód, dla którego aktor zdecydował się na tak szybki powrót na plan? Tego nie wiemy. Wiadomo jednak, że fani aktora ucieszą się, kiedy znów zobaczą go w ulubionym serialu!

Instagram @zebrowski.michal

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS

Przypomnij sobie: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

Portal "Życie" pisał również: MAŁO KTO WIE O TYM, ŻE GRZYBOBRANIE MOŻE GO SPORO KOSZTOWAĆ. NIEKTÓRE KARY SĄ BARDZO WYSOKIE