Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. 70-letni mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą, w jego życiu można znaleźć sporo smaczków.

Jarosław Kaczyński jest zupełnie inny niż postać, na którą się kreuje?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest osobą, która – zdawałoby się – jest dużo ciekawsza w kontekście działalności politycznej niż życia prywatnego. Jednak to tylko pozory, tymczasem, jak się okazuje, nic bardziej mylnego.

70-letni kawaler nie od zawsze był sam. Jak ujawnił, kiedyś miał partnerkę, z którą planował spędzić kolejne lata, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

- Skończyło się rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – opowiadał niegdyś.

To jeszcze nie wszystko. Kolejne nieznane fakty o Jarosławie Kaczyńskim ujawnił Super Express, bazując na słowach człowieka z jego otoczenia.

Prezes PiS wybrał się na urlop m.in. z Joachimem Brudzińskim. Panowie mają bardzo dobre kontakty już od lat. Teraz pojechali razem nad Zalew Szczeciński. Co o wspólnym urlopie powiedział Brudziński?

- Czasami udaje mi się wspólnie z moimi przyjaciółmi ze Szczecina namówić pana prezesa na taką wyprawę po Pomorzu Zachodnim. Wpadł do nas do Szczecina na jeden dzień. Pogoda nam nie dopisała, ale warunki były prawdziwie żeglarskie, rybackie – mówił.

Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl
Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl

Jaki jest prywatnie Jarosław Kaczyński?

- Jarosław Kaczyński jest człowiekiem niezwykle ciepłym, skromnym, dowcipnym i ma dystans do siebie. Dlatego na tym znanym już zdjęciu wyglądaliśmy jak 90 procent Polaków na urlopie. Tu nie ma strategii pijarowskiej – mówił.

Wyobrażacie sobie dowcipkującego z przyjaciółmi polityka?

Brudziński twierdził także, że jego przyjaciel, Jarosław Kaczyński, co najmniej przez kolejną kadencję będzie prezesem PiS. Jeszcze w 1991 roku mówiono, że powinien oddać dowodzenie nad partią komu innemu, jednak europoseł twierdzi, że ci, którzy wygłaszali tę opinię, powinni czytać „Koziołka Matołka”, bo jest to na ich poziomie.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: AKT PATRIOTYZMU CZY WANDALIZMU? MURAL, KTÓRY POJAWIŁ SIĘ NA DOMU DOBROCZYNNOŚCI I SIEROT PODZIELIŁ MIESZKAŃCÓW I KOMENTUJĄCYCH

Jak informował portal Życie: DZIEWCZYNKA PO LEKCJI RELIGII PRZYNIOSŁA LIŚCIK OD SIOSTRY ZAKONNEJ. REAKCJA JEJ MAMY NA SŁOWA W NIM ZAWARTE MOGŁA BYĆ TYLKO JEDNA

Portal Życie pisał również o… BARDZO WAŻNY APEL, LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA. 17-LATKA WYSZŁA Z DOMU I NIE WRÓCIŁA, BLISCY SĄ PEŁNI OBAW