Jak podaje portal "Lelum", rodzice małej Julki postanowili się przenieść do mniejszej miejscowości, żeby nieco zwolnić i więcej czasu poświęcić swojej rodzinie. Wierzyli, że ta zmiana wyjdzie ich pociechom na dobre. Bardzo starali się, żeby tak właśnie było. Mama dziewczynki nie przypuszczała, że jej córeczkę spotka coś takiego.

Dla dziecka wszystko

Mama Julki zapewniła, że wszystko, co robią wspólnie z mężem podyktowane jest dobrem ich córeczki. "Postanowiliśmy, że zmienimy nasze życia tak, by być dla niej, jak najlepszymi rodzicami. Posłaliśmy ją na religię, bo chciała chodzić na lekcje z nowymi koleżankami, a nie siedzieć w tym czasie w świetlicy. Nie spodziewałam się, że stanie się coś takiego" - napisała cytowana przez "Lelum" mama dziewczynki.

Dziewczynka wróciła ze szkoły zapłakana. Odbierał ją wówczas tata, któremu nie chciała jednak zdradzić, co jest powodem jej smutku. Mężczyzna miał nadzieję, że to tylko mała sprzeczka z dziećmi, które czasem się zdarzają w grupie rówieśniczej. Mimo wszystko ogromy smutek córki go bardzo zaniepokoił.

Tamten dzień

" Rafał przyszedł do domu z zapłakaną Julcią, wyglądając na tak przestraszonego, że mi już w głowie zaczęły tworzyć się najczarniejsze scenariusze. Mała nie chciała coś powiedzieć, tylko wyciągnęła jakąś kartkę z zeszytu i dała mi ją do przeczytania. List od zakonnicy, prowadziła w zastępstwie lekcję religii" - wspomina tamten dzień mama Julki.

lelum.pl

Po przeczytaniu listy od zakonnicy, pani Karolina nie była w stanie ukryć złości. Okazało się, że zakonnica, nie tylko zdecydowała się napisać skandaliczną wiadomość, ale także nakrzyczała na Julkę tylko dlatego, że ta nie znała słów modlitwy. Co napisała siostra zakonna?

"Dziecko jest nieposłuszne, po zwróceniu uwagi odpowiada niegrzecznie. Nie zna modlitwy, nie umie się przeżegnać. Zupełny brak katolickiego wychowania. Skandaliczne!"- czytamy w liściku napisanym przez zakonnice. Karolina od razu zgłosiła całą sytuację dyrekcji.

pexels.com

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Wierni nie spodziewali się, że papież zabierze głos na taki temat. Duchowny nie mógł już dłużej znieść takiego zachowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Romuald Lipko za wszelką cenę chciał wygrać z chorobą. Niestety rzeczywistość okazała się być dla niego bardzo niesprawiedliwa

O tym się mówi: Pieniądze z 500 plus mogą zostać zabrane? Okazuje się, że jest taka możliwość. O co chodzi