Jak informuje portal Super Express, w Toruniu zaginęła 17 – letnia dziewczyna. Obecnie trwają jej poszukiwania, a informacja o zaginięciu pojawiła się na stronie „SOS Zaginięcia” na Facebooku.

Zaginęła nastolatka!

Jak się okazuje dziewczyna ostatni raz widziana była w czwartek, 3 września. Około godziny 7:50 opuściła mieszkanie w Toruniu, przy ulicy Hurynowicz i od tamtej pory nie kontaktowała się z nikim z rodziny.

Tego dnia nie pojawiła się już także w szkole, do której uczęszczała czyli w Zespole Edukacyjnym „Blok” przy ulicy Batorego.

Jak brzmi informacja na stronie „SOS Zaginięcia” dziewczyna zostawiła rodzinie bardzo wymowną wiadomość:

- Niech nikt mnie nie szuka, bo i tak nie znajdzie – napisała nastolatka.

Jak się okazuje, kamery monitoringu zarejestrowały nastolatkę na przystanku autobusowym na ul. Świętopełka około godziny 8. O godzinie 9.40 opuściła natomiast dom swojego partnera, który znajduje się na ulicy Wschodniej 46.

Dodatkowe informacje przekazane przez przypadkowych świadków wskazują, że w sobotę widziano nastolatkę we Włocławku, a dokładnie na tutejszych ogródkach działkowych.

Źródło: Facebook SOS Zaginięcia

Liczy się każda pomoc!

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkających w Toruniu. Jeśli ktoś zna miejsce pobytu Justyny, bądź posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu, prosimy o pilny kontakt z policją. Można również kontaktować się z SOS Zaginięcia. Zapewniamy anonimowość – brzmi komunikat na stronie „SOS Zaginięcia”.

Justyna ma około 160 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie czarne włosy oraz zielone oczy. Kiedy wychodziła z domu po raz ostatni była ubrana w białe spodnie, biało – brązową kurtkę we wzór moro oraz biało – różowe buty adidasa. Dodatkowo miała także czarną torebkę.

#Zaginęła 🚨🚨Justyna Powierska 17lat🚨🚨 #Toruń #Włocławek ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ Aktualizacja 5.09.2020 g.15 Justyna...

Posted by SOS Zaginięcia on Friday, September 4, 2020

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO