Na głowy Zenka i Danuty Martyniuków miał spaść kolejny problem w związku z ich synem, Danielem. 31-latek musi ukończyć specjalne kursy i zdać związane z nimi egzaminy, aby móc podjąć pracę jako nawigator na morzu. Daniel, zamiast nauki do trudnego wyzwania, jakie go czeka, wybrał relaks i spędzanie czasu z byłą narzeczoną, prawniczką Faustyną!

Znów kłopoty w rodzinie Martyniuków? Młody jedyny syn Zenka Martyniuka po raz kolejny ma przysparzać rodzicom sporych zmartwień, gdyż zamiast nauki woli spędzać czas w towarzystwie swojej byłej sympatii. Na syna pożalił się sam król disco polo w jednym z tygodników.

– Żona odwiozła go na pociąg, bo miał jechać do szkoły w Gdyni. Ale wylądował w Warszawie u byłej kochanki – miał powiedzieć wprost się król disco polo w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium"!, cytowany przez „Super Express”.

Swoje trzy grosze dorzuciła również matka, 31-latka, Danuta Martyniuk.

– Syn jest nawigatorem. Musi skończyć jeszcze kursy i zrobić egzaminy, żeby móc pływać na morzu. Mam nadzieję, że wkrótce to załatwi, zajmie się rodziną i zacznie pracować. Obiecał nam to – wyjaśniła żona Zenka Martyniuka.

Daniel Martyniuk w ogóle nie słucha rodziców i robi, co chce? Martyniukowie ze szczerym wyznaniem w kolorowym piśmie!

Zenek Martyniuk rozkłada bezradnie ręce i przekonuje, że syn zupełnie nie słucha rodziców i odznacza się dużą nieodpowiedzialnością. Rodzice próbują przemówić mu do rozsądku, szczególnie w kwestii małej Laury, córki 31-latka z małżeństwa z Eweliną, wnuczki Martyniuków.

– Nie wiem, co dzieje się z tym chłopakiem. Daniel czasem wypije o jednego drinka za dużo, telefonuje do ludzi i ich obraża. Nie rozumiem też, dlaczego nagrywa i wrzuca do sieci filmy, które mu szkodzą. Szczerze mówiąc, nie wiem co z nim zrobić – tłumaczy bez ogródek Zenek Martyniuk w „Twoim Imperium”.

Szczerość godna podziwu?

View this post on Instagram

#blackandwhite #fatheranddaughter #loveforever

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO