Marta Manowska jest wyjątkowo oddaną gospodynią takich programów jak „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”, zżywa się niesamowicie z uczestnikami i stara się utrzymywać z nimi kontakt już po emisji programu.

Stąd często w jej mediach społecznościowych można zobaczyć zdjęcia z uczestnikami obu programów TVP, a Marta Manowska chętnie odwiedza ich w gospodarstwach czy rodzinnych miejscowościach. Ostatnio prezenterka i gwiazda Telewizji Polskiej postanowiła wspomnieć we wzruszającym wpisie zmarłego uczestnika „Sanatorium miłości”.

Marta Manowska o Cezarym Mocku: „Czaruś. Czuwaj nad nami”

Pojawiły się już pierwsze szczegóły nowej edycji „Sanatorium miłości” i są one rewolucyjne! Okazuje się, że zupełnie zmieni się lokalizacja planu show, gdyż produkcja przenosi się do innego uzdrowiska. Początek nowej edycji programu jest zapowiadany na 2021 rok. Marta Manowska zdecydowała się zaprezentować zdjęcie z zapowiadanej nowej odsłony.

Z tej okazji gwiazda TVP postanowiła podzielić się z internautami wzruszającym wspomnieniem o zmarłym uczestniku programu, Cezarym Mocku. Kuracjusz z pierwszej edycji show zmarł wkrótce po emisji w wieku 67 lat. Jego grób znajduje się w Łodzi na Dołach.

Mężczyzna słynął z wielkiego poczucia humoru i miał cięte riposty. Po jego śmierci pozostali uczestnicy i Marta Manowska doznali niemal szoku i nie mogli się pozbierać. Marta Manowska właśnie zaczęła nagrania do trzeciej edycji programu i z pewną nostalgią wspomniała właśnie Cezarego Mocka w nowym wpisie na Instagramie.

– Ja już poznałam bohaterów. Wy poznacie ich niebawem. Czaruś. Czuwaj nad nami – napisała wzruszona Marta Manowska, cytowana przez „Super Express”.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO