Jak podaje "Lelum", Anna Guzik zdradziła w wywiadzie, co najbardziej urzekło ją w Wojciechu Tylce, który miał to szczęście i został mężem ślicznej i utalentowanej aktorki.

Góralski charakter twardszy, niż stal

Górale wśród kobiet mają różne opinie, w zależności od preferencji i osobistego podejścia do obrazu związku. Wiele kobiet twierdzi, że choć góral jest pracowity, uczciwy i honorowy, od kobiety wymaga posłuszeństwa i uległości, jest niezwykle uparty i uważa, że wszystko wie najlepiej.

W wielu góralskich domach kobiety nie podejmują pracy zawodowej, gdyż ich obowiązkiem jest zajmowanie się domem, dziećmi i mężem. Wiele pań spoza terenów górskich, po bliższym poznaniu górala i góralskiej codzienności, dość surowo ocenia góralski charakter.

Anna Guzik poznała swojego męża górala w miejscowości Małe Ciche podczas nauki jazdy na snowboardzie. Szybko się sobie spodobali, a według "Pomponika", Anna wyznała, że urzekł ją zniewalający uśmiech Wojciecha. Pobrali się w 2013 roku w zakopiańskim Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Wbrew opiniom wielu pań, Annę Guzik urzekł właśnie twardy charakter Wojciecha.

Jej opis mężowskiego charakteru nie pozostawia wątpliwości.

Jeśli ja jestem upartą ósemką w skali od 1 do 10, to on jest dziesiątką! Oboje mamy silne charaktery, ale dzięki miłości wszystko się udaje.

Co sądzicie o mężu aktorki?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali