Córka Kasi Kowalskiej, jak i sama wokalistka przechodziły ostatnio naprawdę dramatyczne chwile, gdy okazało się, że studiująca i przebywająca w Wielkiej Brytanii dziewczyna ciężko się rozchorowała i trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

Przez wiele dni musiała pozostać zaintubowana, a dziś odczuwa skutki choroby. Szczęśliwie jednak wszystko skończyło się dobrze, a dziś Ola Kowalska powoli dochodzi do siebie. Jednak ciężki stan, w którym się znalazła miał spory wpływ na jej psychikę i i niedawno zadała na Instagramie pytanie retoryczne „Roku 2020, dlaczego mi to robisz?”

Córka Kasi Kowalskiej pokazała intymny szczegół na fotce na Instagramie. To musiało być dla niej trudne doznanie!

Ostatnio na profilu córki Kasi Kowalskiej na Instagramie pojawiło się wiele mocno skandalizujących zdjęć, z których Ola Kowalska jest znana. Dziewczyna jest odważna i nie boi się pokazywać ciała. Bez żadnych zahamowani pokazała się w wannie, niemal półnaga z butelką w dłoni.

Teraz również zaprezentowała się w mocnej stylizacji eksponującej biust, jednak nie to zwraca największą uwagę jej fanów. Z łatwością można dostrzec na nowych zdjęciach czerwony ślad po szyciu na szyi. To smutna pamiątka po tracheotomii, której musiała zostać poddana, aby można było ją zaintubować.

Ola Kowalska nie ukrywa tego, że choroba mocno wpłynęła na jej ciało. Dziewczyna straciła ogromnie dużo włosów i postanowiła ściąć się na krótko. Wiele osób uważa, że w nowej fryzurze przypomina swoją mamę z czasów młodości.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO