To naprawdę mocne słowa. Trzeba jednak przyznać, że atmosfera wokół angażu Katarzyny Cichopek do „Pytania na Śniadanie” po niesławnym zwolnieniu Macademian Girl i Roberta El Gendy zrobiła się naprawdę gęsta.

Jej przyjęcie budzi do dziś wiele wątpliwości wśród internautów, a serwisowi Plotek udało się ustalić, że równie dużo głosów zwątpienia można usłyszeć na korytarzach Telewizji Polskiej.

Sprawa nie należy do łatwych, bo wielu pracowników „Pytania na Śniadanie” jest nieprzekonanych do Kasi Cichopek.

Kasia Cichopek niemile widziana w „PnŚ”. Nieprzyjemne doniesienia zza kulis śniadaniówki

Okazuje się, że ekipa „Pytania na Śniadanie” była mocno zaskoczona takim wyborem i nie było to zdziwienie pozytywne, gdyż program ma kryzys oglądalności i pracownicy liczyli na kogoś doświadczonego. Nie chcieli „aktorki, która w swojej telewizyjnej karierze położyła chyba każdy możliwy program, jaki dostała do prowadzenia”.

Okazuje się również, że plotki o „gwiazdorskiej stawce” dla Kasi Cichopek i pięciu tysiącach złotych za wydanie okazało się mocno na wyrost.

– Nikt w "Pytaniu na śniadanie" nie zarabia takich pieniędzy, nawet Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, którzy mogą pochwalić się najwyższą stawką w programie. Warunki umowy Kasi są standardowe tj. będzie otrzymywać około 2000 złotych za dyżur. Oczywiście, jeśli tych dyżurów w miesiącu będzie sporo, i tak uzbiera się z tego pokaźna suma – przekonuje informator serwisu Plotek.

Jak wynika z informacji pozyskanych przez Plotek, kierownictwo śniadaniówki i TVP chce postawić na Kasię Cichopek, mimo słabych opinii na temat jej debiutu.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO