Telewizja Polska zapowiada wielką rewolucję w kwestii nadchodzącego festiwalu w Opolu. Na scenie w Operze Leśnej będziemy mogli już w weekend zobaczyć niemal jak żywych takie tuzy jak Andrzej Zaucha, Kora czy Irena Jarocka. Choć artyści zmarli przed laty to dzięki najnowszym technologiom będzie można ich „ożywić” – zaprezentowane zostaną ich hologramy!

Na festiwalu w Opolu „wystąpią” hologramy Kory, Ireny Jarockiej czy Andrzeja Zauchy. To wielka niespodzianka dla widzów

Start 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu już w piątek, 4 września, a zakończy się on w poniedziałek 7 września koncertem „Scena alternatywna” w TVP Kultura. To wielkie święto polskiej muzyki, a w tym roku zaplanowano łącznie dziewięć koncertów, na których wystąpią dziesiątki polskich sław.

Co ciekawe, już w sobotę odbędą się dwa koncerty, podczas których będzie sobie można przypomnieć największe hity w historii festiwalu. Chodzi o koncerty: „Zielono mi”, „Nastroje, nas troje”, w trakcie których dzięki najnowszej technice będzie można posłuchać niesamowitych duetów młodych artystów z nieżyjącymi już muzykami.

Dawid Kwiatkowski wystąpi w duecie z legendarnym Andrzejem Zauchą, Natalia Nykiel z niezapomnianą Korą, a Anna Wyszkoni w duecie z zawsze uśmiechniętą Ireną Jarocką – informuje Fakt.

Podczas koncertów zaprezentowane zostaną również archiwa Telewizji Polskiej z festiwali opolskich z przeszłości.

Organizatorzy zadbali również o bezpieczeństwo koncertów w trakcie pandemii. Chodzi o rozmieszczenie widzów, a także zabezpieczenie medyczne. Każdy uczestnik musi podać swoje dane kontaktowe organizatorom, a także wszyscy przejdą badanie temperatury. Jej górna granica to 37,4 stopnia.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO