Jak podaje "Viva" i co widać na instagramowych kontach gwiazd, Radosław i Małgorzata stworzyli udany i szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują troje dzieci, w tym dwóch synów Małgorzaty z jej poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem.

Plotek

Radosław w poprzednim wywiadzie udzielonym "Vivie" przyznał, że "nawiązali fantastyczną relację", gdy zapytano go o synów gwiazdy programu "Projekt Lady". Czy po pojawieniu się wspólnego syna gwiazd coś się zmieniło w relacji Radosława i synów Małgorzaty?

Szczęśliwa rodzina?

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka, Stanisław i Tadeusz zdają się w pełni akceptować nowego męża swojej mamy. Jak przyznała sama Małgorzata, wraz z byłym mężem Jackiem uzgodnili, że nie będą rozmawiać na temat powodu rozpadu ich małżeństwa ze względu na dobro ich wspólnych dzieci.

Uzgodniliśmy z Jackiem, że nigdy nie będziemy rozmawiać na temat przyczyn rozpadu naszego małżeństwa, ze względu na nasze dzieci. Spędziliśmy razem 11 lat. Udało się nam przejść przez ten rozwód w taki sposób, że nadal rozmawiamy ze sobą przyjaźnie. A uwierz mi to wymaga ode mnie i od Jacka ogromnego wysiłku, bo nie zawsze pochwalamy, to co robimy. Ale dla nas chłopcy są najważniejsi.

Być może ta dojrzała decyzja pomogła chłopcom i ich ojczymowi nawiązać trwającą do teraz świetną relację. Rodzina wolna od negatywnych emocji związanych ze zniknięciem z codziennego życia taty, nie wywlekanie "brudów" i neutralne podejście do powodów rozstania rodziców, uchroniły zapewne Stanisława i Tadeusza przed uczuciem wrogości w stosunku do nowego mężczyzny u boku ich mamy. To świadczy o okazywanym ojcu chłopców szacunku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo Wam dziękujemy za życzenia🎂 dla mojej Małgorzaty🤩miłego dnia👍😊

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Dzięki udanej relacji trzech z czterewch najważniejszych mężczyzn, z którymi obecnie mieszka Małgosia, Radek swobodnie poświęca czas wszystkim dzieciom, a pojawienie się Henia nie zubożyło bliskości między członkami rodziny.

O tym się mówi: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Zerknij tutaj:

Ta para pobrała się po 10 latach narzeczeństwa. Okoliczności ich ślubu wyciskają łzy z oczu