Julia Wróblewska bardzo szybko rozpoczęła swoją karierę filmową. Po raz pierwszy zagrała w serialach „M jak miłość” i „Magda M.”, jednak największą popularność przyniosła jej rola Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”. Tą ostatnią rolą ośmioletnia wtedy Julia zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Julia Wróblewska. Źródło: Instagram
Julia Wróblewska. Źródło: Instagram

Zaskakujące wyznanie Julii Wróblewskiej

Julia Wróblewska obecnie jest 21-letnią kobietą. Mocno wydoroślała od czasu odegrania roli Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”, w którym wystąpiła między innymi u boku Macieja Zakościelnego.

21-letnia aktorka obecnie sama podejmuje decyzje i ostatnio zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Julka Wróblewska zdradziła, że cierpi na zaburzenia osobowości, przez która ma stany depresyjne. Aktorka poddała się terapii i regularnie odwiedza psychiatrę.

Julia Wróblewska. Źródło: party.pl
Julia Wróblewska. Źródło: party.pl
Julia Wróblewska. Źródło: party.pl

Jednak to nie jedyne problemy ze zdrowiem 21-letniej Julki Wróblewskiej. Dwa tygodnie temu dziewczyna trafiła do szpitala ze względu na intensywny ból brzucha. Konieczna była hospitalizacja.

Młoda aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem

Na Instagramie Julii Wróblewskiej mogliśmy oglądać relacje z jej hospitalizacji. Jak powiedziała Julka powodem hospitalizacji nie była jej długoletnia choroba, a okrutny ból brzucha.

Aktorka miała problemy trawienne. Jak przyznała wizyta w szpitalu była mecząca. Lekarze wykonywali jej badania przez ponad dobę.

Wydaje mi się, że po prostu bardzo nawaliło moje trawienie i stąd ten ból. Większy niż zazwyczaj w takich przypadkach. Ale być może stąd... Zatrzymało mi się trawienie. Pierwszy raz mi się to stało i nie wiedziałam, że to aż taki ból

- wyznała Julia Wróblewska na swoich mediach społecznościowych.

W efekcie Julia Wróblewska wypisała się z placówki na własne życzenie. Aktualnie znajduje się pod kontrolą lekarską i dzięki przyjmowanym lekom jej stan uległ poprawie.

Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl
Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl
Julia Wróblewska. Źródło: superseriale.se.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ