Anna Jantar była niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej i wraz ze swoim mężem, Jarosławem Kukulskim tworzyła niezapomniany tandem kompozytorsko-wokalny. Byli autorami tak wielkich przebojów jak „Tyle słońca w całym mieście”, „Baju-baj proszę pana” czy „Staruszek świat”. Przed śmiercią Annie Jantar udało się również wylansować przebój napisany wspólnie z Romualdem Lipką „Nic nie może wiecznie trwać”.

Śmierć artystki w katastrofie lotniczej na Okęciu była szokiem nie tylko dla jej fanów, ale praktycznie całej Polski. Anna Jantar zginęła tragicznie mając zaledwie 29 lat. Osierociła małą Natalię oraz zostawiła męża - Jarosława Kukulskiego. Cała rodzina bardzo przeżyła katastrofę.

Natalia Kukulska poszła w ślady Anny Jantar

Po tragicznej śmierci maleńką Natalią zajął się ojciec, Jarosław Kukulski, który wychowywał ją wspólnie z babcią, później jednak ożenił się powtórnie z Moniką Borys, z którą doczekał się syna, przyrodniego brata Natalii, Piotra Kukulskiego.

Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl

Natalia Kukulska postanowiła pójść drogą swojej mamy i jako dziecko sama nagrywała albumy z piosenkami dla dzieci, a w wieku nastoletnim zaczęła dorosłą karierę, w trakcie której odniosła wiele sukcesów. Wokalistka chętnie występowała również z piosenkami swojej mamy, m.in. na Festiwalu w Opolu.

Fani Anny Jantar będą zachwyceni tym niesamowitym wydarzeniem

W tym roku wypada 70. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Anny Jantar. Z tej okazji Natalia Kukulska z organizatorami przygotowała wyjątkowe wydarzenie upamiętniające tragicznie zmarłą wokalistkę.

Na scenie w Opolu pojawi się sama Natalia i zaśpiewa utwory z repertuaru swojej mamy. To jednak nie koniec, dzięki najnowszej technologii fani będą mogli także zobaczyć... samą Annę Jantar!

Anna Jantar. Źródło: kultura.onet.pl
Anna Jantar. Źródło: kultura.onet.pl
Anna Jantar. Źródło: kultura.onet.pl

Organizatorzy użyją archiwalnych materiałów ze zmarłą piosenkarką Anną Jantar. Podobno całość ma wyglądać tak, jakby Natalia Kukulska przeprowadzała ze zmarłą wokalistką wywiad.

Póki co, organizatorzy nie chcą zdradzić więcej szczegółów. Sama Natalia Kukulska nie chce zdradzić dużo więcej.

To będzie niespodzianka! (...) Utwory będą przeplatane rozmową z moją mamą, którą ja przeprowadzę. Zostawiła po sobie mnóstwo wypowiedzi, to będzie zaskakujące

- zdradziła wokalistka.

Natalia Kukulska. Źródło: Instagram
Natalia Kukulska. Źródło: Instagram
Natalia Kukulska. Źródło: Instagram

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ