Jak podaje portal "Viva", choć od tragicznej śmierci Anny Jantar minęło w tym roku 40 lat, wielu fanów nadal nie może przeboleć straty piosenkarki. Wielu z radością przyjmuje informacje, że Telewizja Polska chce nakręcić film i serial poświęcony życiu przedwcześnie zmarłej gwiazdy. O propozycji poinformowano córkę Anny Jantar, Natalię Kukulską, która zgodziła się na produkcje.

Pierwsze rozmowy już za nami

Wiadomo już, że Telewizja Polska jest już po pierwszych rozmowach z Natalią Kukulską, która jest jedyną spadkobierczynią spóścizny po niezwykle utalentowanej piosenkarce Annie Jantar. Natalia miała wyrazić wstępną zgodę na rozpoczęcie prac zarówno nad filmem, jak i serialem. Propozycja miała zostać złożona przed kilkoma miesiącami.

"Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu „Zenek”, w którym wykorzystano piosenkę „Papierowy księżyc” Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy" - informuje "Na żywo", powołując się na słowa osoby z bliskiego otoczenia Natalii Kukulskiej.

Trudne zadanie

Scenarzyści nie będą mieli łatwego zadania. Mówi się o tym, że Natalii Kukulskiej bardzo zależy na tym, żeby przedstawiono jak najpełniejszy obraz życia jej mamy. Nie jest również tajemnicą, że przed katastrofą samolotu, w której zginęła Anna Jantar, jej małżeństwo z Jarosławem Kukulskim przeżywało trudne chwile.

Część osób przekonuje, że po powrocie do kraju, Anna Jantar zamierzała zakończyć małżeństwo, podczas gdy inni mówią, że chciała dać jeszcze szansę na jego uratowanie. Stąd też wielu zastanawia się, jak sprawa ta, zostanie przedstawiona w fimie i serialu.

YouTube

Kto zagra Annę Jantar?

Pojawią się również informacje, że Natalia Kukulska otrzymała od telewizji propozycję, żeby wcielić się w rolę swojej mamy. Jak na razie piosenkarka nie zdecydowała sie w żaden sposób skomentowała tych doniesień.

Czas pokaże, czy spekulcje te potwierdzą się, czy nie.

YouTube

Jesteście ciekawi filmu i serialu opowiadającego o Annie Jantar?

To też może cię zainteresować: Była na samym szczycie, gdy nagle rozpłynęła się w powietrzu. Co stało się z Ewą Krzyżewską, gwiazdą PRL-u okrzykniętą „polską Sofią Loren”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. "Goście hotelu zgłaszali, że czuli, że ktoś jest z nimi w pokoju"

O tym sie mówi: Polacy muszą znów przygotować się na dużą zmianę, nie będzie łatwo. Sytuacja się pogorszyła, władze reagują