Ta sytuacja wywołała falę oburzenia wśród widzów „Pytania na Śniadanie”. Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy zostali zwolnieni ze śniadaniówki, a oficjalnym powodem miała być słaba oglądalność wydań śniadaniówki w czwartek (wówczas para prowadziła program), a także chęć odświeżenia formatu. Wybrano już nowy duet – to aktorka Kasia Cichopek i dziennikarz Maciej Kurzajewski.

Na temat zwolnienia influencerki i dziennikarza z roli gospodarzy „Pytania na Śniadanie” postanowiła wypowiedzieć się dawna współprowadząca program w duecie ze zwolnionym Michałem Olszańskim – Monika Zamachowska. To, co powiedziała o osobach zatrudnionych w Telewizji Polskiej powoduje, że włos się jeży na głowie!

Monika Zamachowska ostro o TVP po zwolnieniu pary prowadzących „PnŚ”: „W TVP pracują ludzie skrzywieni, bez klasy i elegancji”

Tamara Gonzalez Perea z początku nie chciała komentować obszernie sprawy, odpowiadając na pytanie fanki na Instagramie: „Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę.

Dlaczego? O to już pytaj producentów programu”. Wkrótce jednak nagrała obszerne wideo na Instagramie i wyjaśniła, jak mocno było naciskana przez władze TVP, a zarzewiem konfliktu miały stać się pieniądze z kontraktów sponsorskich, jakie Perea ma podpisane jako influencerka.

O sprawie postanowiła powiedzieć kilka słów Monika Zamachowska, która ma równie niemiłe doświadczenia związane ze zwolnieniem z TVP, po tym, jak w trybie natychmiastowym z PnŚ zniknął jej partner – Michał Olszański.

– To są absolutnie normalne praktyki. W Telewizji Polskiej nigdy nie było innych, ponieważ pracują w niej ludzie bez klasy, elegancji i bez umiejętności miękkich, społecznych, towarzyskich. To są w pewnym sensie już ludzie skrzywieni, a od 2015 roku powiedziałabym, że to jest sto procent składu Telewizji Polskiej, więc niczego innego bym się absolutnie nie spodziewała – powiedziała Monika Zamachowska, pytana przez serwis Plejada.

Ostro?

fot. Instagram @pytanienasniadanie

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI