Ewa Minge słynie z mocnych ocen i nie obawia się tego, że zostanie skrytykowana za szczerość.

Stąd zapytana o to, jak prezentuje się obecna Pierwsza Dama najsłynniejsza polska projektantka, która przez lata współpracowała na polu modowym w Jolantą Kwasniewską, uznawaną za najlepiej ubraną i prezentującą się Pierwszą Damę w historii naszego kraju, postanowiła powiedzieć dokładnie to, co myśli.

Jak zatem ocenił styl Agaty Dudy i czy sama w ten sposób ubierałaby prezydentową, gdyby została poproszona o współpracę?

– Styl pierwszej damy jest w mojej ocenie stylem poprawnym. Nie szokuje w żadną stronę. Na pewno jest to styl niezwykle zachowawczy, ale ponieważ współtworzyłam przez 8 lat wizerunek pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, to wiem, że pierwszą damę zobowiązują zasady dyplomacji i musi się ubierać właśnie w taki sposób zachowawczy – stwierdziła wprost Ewa Minge w rozmowie z portalem Pomponik, cytowanym przez „Super Express”.

Ewa Minge w konkretnych słowach o stylu Pierwszej Damy. Nie ma zarzutów, a widzi pewien plus

Nie jest to ocena, o której marzy Agata Duda, ale pierwszy raz od dawna żona prezydenta nie usłyszała słów ostrej krytyki od specjalisty z branży modowej.

Dodatkowo, Ewa Minge docenia Pierwsza Damę za jedną rzecz- promocję polskich marek i rodzimych projektantów. Takie wsparcie polskich przedstawicielom sektora modowego się należy.

– Podoba mi się to, że promuje polskie marki – powiedziała jasno Minge.

Nie chciała jednak porównywać stylu uwielbianej przez Polaków do dziś Jolanty Kwaśniewskiej i Agaty Dudy. Skwitowała krótko, że obie panie ubierają się naprawdę nieźle.

fot. Instagram @eva_minge

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI