Krzysztof Cugowski jak każdy rodzic, martwi się nawet o dorosłe dzieci. Wokalista Budki Suflera jest ojcem trzech synów – Wojciecha i Piotra, którzy poszli w ślady ojca i również prowadzą z sukcesami karierę muzyczną, a także Krzysztofa Juniora.

22-latek postanowił, że zacznie studiować aktorstwo w Wielkiej Brytanii i nie chce zostać w rodzinnym kraju. Syn Krzysztofa Cugowskiego jest studentem Uniwersytetu w Winchester. Jednak pandemia koronawirusa mocno namieszała w życiu młodego mężczyzny. W marcu wrócił do Polski, aby przejść przez lockdown w otoczeniu najbliższych.

Jednak – jak informuje „Super Express” – najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego szykuje się do powrotu na Wyspy Brytyjskie już we wrześniu. Rodzice obawiają się, że może wpaść w tarapaty, gdyż wyjazd zagraniczny wiąże się dziś ze sporym ryzykiem zakażenia.

Krzysztof Cugowski boi się o zdrowie najmłodszego syna. Krzysztof Junior chce wrócić do Wielkiej Brytanii

– Ale co ja mogę zrobić? Rozumiem, że syna ciągnie w świat. Jest młody, całe życie przed nim, nie będzie tu siedział ze starym ojcem! - tłumaczy w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" Krzysztof Cugowski, cytowany przez „Super Express”.

22-latek chce jednak wrócić na studia i życia, które zostawił na Wyspach, w tym masę przyjaciół i znajomych. Trudno się temu dziwić, w tym wieku wchodzi w dorosłość i chce układać swoje życie na własną modłę. Ojciec będzie musiał się z tym pogodzić, mimo obaw o zdrowie najmłodszego syna. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

fot. YouTube @TVN

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI