Jak podaje portal "Fakt", wiele osób zastanawiało się, czy Agnieszka Woźniak-Starak dołączy do prowadzących program "Dzień dobry TVN". W czasie prezetacji Edward Miszczak zdradził dwa nowe nazwiska prowadzących. Czy jest wśród nich Agnieszka Woźniak-Starak?

Nowa ramówka TVN

Prezentacje ramówki odbywające się dwa razy do roku stały się spektakularnymi wydarzeniami, na których pojawiają się gwiazdy stacji i pracujący w niej dziennikarze. Pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w przebiegu tych wydarzeń. Stacja TVN zdecydowała się zaprezentować się widzom za pośrednictwem Internetu.

Pierwszą tego rodzaju internetową ramówkę poprowadzili Martyna Wojciechowska wspólnie z Przemysławem Kossakowskim. Pojawili się oni na tym miejscu nie bez przypadku. "Fakt" wskazuje, że mogą oni zostać nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN".

Spekuluje się również, że wśrod nowych prowadzących może pojawić się Agnieszka Woźniak-Starak. Wszyscy spodziewali się, że nowe nazwiska nowych prowadzących - w tym to należące do żony tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka - padną w czasie prezentacji ramówki. Tak się jednak nie stało. Dlaczego?

fakt.pl

Castigi nadal trwają

Okazuje się, że castingi na stanowisko prowadzącego "Dzień dobry TVN" nadal trwają, a największe szanse na wygraną ma duet Kossakowski i Wojciechowska. W dalszym ciągu nie wiadomo więc, czy Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się jesienią przed kamerami.

YouTube

"Jest teraz polowanie na nową parę, bo wiadomo, że stacja musi przygotować nowa parę. Testy trwają, dzisiaj też" - mówiąc to Edward Miszczak wskazał na Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego.

" Myślę, że w niedługim czasie będziemy gotowi, by podać tę informację, kto dołączy do załogi "Dzień dobry TVN" - dodał dyrektor programowy.

A wy kogo chcielibyście zobaczyć w "Dzień dobry TVN"?

To też może cię zainteresować: Turyści są kompletnie zaskoczeni, w górach pojawiło się bardzo rzadko spotykane zjawisko, zdjęcia robią wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dnia: Kolejny sekret rodziny Kaczyńskich wychodzi na jaw. Zradziła go matka braci. Niewiele osób o tym wiedziało

O tym się mówi: Nie będzie już tradycyjnych wypłat emerytur, rent i zasiłków? ZUS wpadł na nowy pomysł, trzeba będzie się przygotować na zmiany