W „Dzień Dobry TVN” doszło do sporych zmian w obsadzie prowadzących. Niestety, program śniadaniowy TVN notuje spadki oglądalności, a kilka tygodni gruchnęła wieść, że szeregi gospodarzy DD TVN opuszcza, przenosząc się do „Faktów”, Piotr Kraśko.

Długo dywagowano, czy w ślad za nim pójdzie Kinga Rusin i okazało się, że to prawda – prezenterka w tym tygodniu potwierdziła, że odchodzi z formatu po 15 latach pracy. Obecnie wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi parę na kanapach śniadaniówki i będzie napędzał oglądalność.

Mówi się otwarcie o tym, że osobą, która znajdzie się w programie będzie powracającą po dłuższej przerwie Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak teraz wśród nazwisk pojawiły się wschodzące gwiazdy stacji – Martyna Wojciechowska i jej narzeczony, Przemysław Kossakowski.

Jak to się stało? Para sprawdziła się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN!

Edward Miszczak tajemniczo o Wojciechowskiej i Kossakowskim! To oni będą nową parą prowadzących „Dzień Dobry TVN”?

– Chciałem powiedzieć o wszelkich zmianach z "Dzień Dobry TVN". Jest teraz polowanie na nową parę. (...) Testy trwają, dzisiaj też mamy jeden z testów – stwierdził Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, a kamery szybko wycelowano w Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego.

Jak informuje „Super Express”, Sytuacja miała miejsce podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Dla Martyny Wojciechowskiej nie byłaby to pierwszyzna. Wszyscy pamiętamy bowiem, jak świetnie sprawdzała się w roli gospodyni pierwszych edycji „Big Brothera”.

Czy tych dwoje, którzy niedawno ogłosili, że są zaręczeni od blisko 1,5 roku, już wkrótce będzie prowadzić wydania „Dzień Dobry TVN”?

Po raz pierwszy zrobimy TO razem... Publicznie!😜 Dziś nasz WSPÓLNY DEBIUT PRZED KAMERĄ w roli prowadzących! Tym razem...

Posted by Martyna Wojciechowska on Wednesday, August 26, 2020

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI