Obie panie stały się niezwykle popularne dzięki udziałowi w przyciągających szeroką publiczność show GoggleBox i Królowe Życia.

Zarówno Dagmara Kaźmierska, jak Sylwia Bomba stanęły u wrót kariery, a udział w programach zapewnił im możliwość wypłynięcia na szerokie wody, co przekłada się również na kontrakty reklamowe.

Jednak to „Królowa życia” jest uznawana za najbardziej wymykającą się szablonom i kontrowersyjną postać programów stacji TTV. Wiele osób uważa, że właśnie to ona przyciąga przed telewizory miliony widzów.

Na temat blondwłosej celebrytki, właścicicelki ekskluzywnego butiku wypowiedziała się niedawno Sylwia Bomba. Mówi o niej w samych superlatywach!

Sylwia Bomba o Dagmarze Kaźmierskiej. Jest pod wrażeniem jej fenomenu!

Trzeba przyznać, że Dagmara Kaźmierska to prawdziwa gwiazda Internetu. „Królowa życia” ma już 970 tysięcy obserwujących na Instagramie, a liczba jej fanów nieustannie rośnie. W rozmowie z Jastrząb Post Sylwia Bomba z GoggleBox wyjaśniła, na czym opiera się sława Dagmary Kaźmierskiej.

– Ona jest fenomenem. Ona jest niesamowita. Dagmarę kocham od pierwszego momentu, kiedy ją zobaczyłam w Gogglebox. Królowe życia to był jeszcze nowy format w TTV. Ja się w niej zakochałam. Zawsze mówię, że ciocia Dagmara jest niesamowita. Myślę, że dlatego jest takim fenomenem, bo ona nic nie udaje. Ona jest sobą – przeklnie, uśmiechnie się, trzeba to wyzwie, jak trzeba to pochwali. Jest naturalna. I mi się wydaje, że nie sposób jej nie kochać – wyjaśniła bez ogródek Sylwia Bomba.

Gwiazda GoggleBox przyznaje jednak, że nie mogłaby żyć tak, jak Dagmara, gdyż nie ma jej charakteru i podejścia. Tłumaczy, że format „Krolowych życia” to nie jest dla niej, gdyż za dużo prywatnych spraw wychodzi tam na światło dzienne.

– Dużo pokazuję na Instagramie, ale jednak lubię mieć coś dla siebie i zachować trochę prywatności – wyjaśniła Jastrząb Post.

fot. Insatgram @queen_of_life_77

Jak informował portal "Życie": FANI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN WIDZĄ JĄ W „DZIEŃ DOBRY TVN”, JAK GWIAZDA ODPOWIEDZIAŁA NA ZACZEPKI? ZASKAKUJĄCE STWIERDZENIE, ZNALAZŁA NAWET PARTNERA

Przypomnij sobie: Z „M JAK MIŁOŚĆ” ZNIKNIE JEDNA Z NAJBARDZIEJ BARWNYCH POSTACI? FANI BĘDĄ NIEPOCIESZENI, AKTORKA OTRZYMAŁA NOWĄ PROPOZYCJĘ ZAWODOWĄ

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA BYŁA SĄSIADKĄ ŚW. PAMIĘCI ANNY PRZYBYLSKIEJ. PO LATACH UJAWNIŁA COŚ, CO WIELU MOŻE ZASKOCZYĆ. O CO CHODZI