Jak podaje portal "Super Express", Mikołaj Roznerski i Adriana są jedną z uwielbianych par zarówno w serialu, jak i w życiu prywatnym. Ostatni wpis aktora w mediach społecznościowych dał fanom wiele do myślenia. Gwiazdor "M jak miłość" nazwal Adrianę Kalską swoją żoną, po raz pierwszy nie stosując przy tym cudzysłowu. Czy to oznacza, że para wzięła potajemny ślub?

Tajemniczy wpis Mikołaja Roznerskiego

Choć Mikołaj Roznerski dołączył do ekipy serialu "M jak miłość" przed 8-laty, oglądał serial od 17 roku życia. Nic dziwnego, że hucznie obchodził 20-lecie uwielbianego przez wielu Polaków serialu. Z okazji jubileuszu Mikołaj Roznerski podzielił się ze swoimi wielbicielami kilkoma wzruszającymi zdjęciami. Dołączył do nich opis, który wywołał lawinę spekulacji. Co napisał aktor?

"Kochani 20 lat temu ,bo 25 sierpnia 2000 r. kliknął pierwszy klaps serialu @mjakmilosc.official. Jak serial się zaczął to miałem 17 lat i oglądałem z zapartym tchem co się dzieje u rodziny Mostowiaków. W tamtym czasie ani mi przez myśl nie przeszło, że będę aktorem" - napisał Mikołaj Roznerski.

"Ja dołączyłem do obsady w 2012 roku, a moja żonka dołączyła tam 3 lata później- na moje szczęście" - czytamy w dalszej części opisu zamieszczonego przez Roznerskiego.

Instagram/mrozerski

Reakcja fanów

Fanki Mikołaja Roznerskiego od razu zwróciły uwagę na to, że tym razem przy słowie żona, nie pojawił się cudzysłów. "Ooooo moja żonka??? Czyżbys chciał nam cos przez to powiedzieć?" - zapytała w komentarzy jedna z fanek. "Żonka? Gratulacje" - dodała inna z obserwatorek aktora.

YouTube

Mikołaj Roznerski nie odniósł się do pytań fanek. I choć zapewne we wpisie chodziło mu o serialowe małżeństwo, być może para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Jak sądzicie?

To też może cię zainteresować: Rząd zamierza wkrótce wprowadzić nowe obostrzenia? Wesela i rodzinne spotkania nie będą wyglądały już tak, jak dotychczas

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Łukasz Szumowski z "tonącego okrętu" przesiadł się na hiszpańską wyspę. Jak mijają mu wakacje

O tym się mówi: To niesamowite jak bardzo zmieniła się znana restauratorka. Magda Gessler opublikowała zdjęcia sprzed lat. Fani są pod wrażeniem