Jak podaje "Radio ZET", Łukasz Szumowski aktualnie odpoczywa na Wyspach Kanaryjskich, jednak to nie są jego pierwsze wakacyjne atrakcje. Lipcowy wyjazd na wakacje na Suwalszczyźnie, musiał nagle przerwać i wrócić do Warszawy.

Z "tonącego okrętu" na Wyspy Kanaryjskie

YT

18 sierpnia 2020 roku we wtorek, Łukasz Szumowski złożył dymisję i tym samym przestał być już szefem resortu zdrowia. W jednym tygodniu, oprócz niego to samo zrobiły trzy osoby w rządzie. Nowym Ministrem Zdrowia został dyrektor NFZ Adam Niedzielski.

W lipcu ówczesny szef resortu zdrowia bawił się na Suwalszczyźnie, w malowniczej miejscowości Wodziłki.

se.pl

Dziennikarze "Super Expressu" sfotografowali Łukasza Szumowskiego podczas relaksu na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura w miejscowości Morro Jable. Jak podają media, były minister zdrowia rozkoszuje się pływaniem na jachcie i podziwianiem niezwykle pięknych widoków.

Jak przyznał polityk, już od dawna planował dymisję, jednak swoją decyzję ogłosił dopiero 18 sierpnia we wtorek. Dzień wcześniej jeden z wiceministrów zdrowia zdrobił dokładnie to samo. Jaki jest w tym zbieg okoliczności?

Dzisiaj, 26 sierpnia, nowy minister zdrowia Adam Niedzielski ma być oficjalnie powołany na stanowisko Ministra Zdrowia przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Co sądzicie o zamianie niewielkich Wodziłek, na Morro Jable?

O tym się mówi: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu

Zerknij tutaj: Były premier Polski Donald Tusk napawa się chwilami z wnuczką. Czy zechce całkowicie oddać się roli głowy rodziny

O tym pisaliśmy ostatnio: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało