Dziś kolejny dzień z dużym przyrostem zakażeń koronawirusem. Niestety z powodu dość trudnej sytuacji organizacja wesel oraz rodzinnych uroczystości może okazać się utrudniona, a nawet niemożliwa!

Już niedługo nowe obostrzenia!

Jak podaje portal warszawawpigulce.pl rząd zamierza niedługo wprowadzić radykalne kroki w kwestii obostrzeń. Z czym będziemy musieli się liczyć już niedługo?

Portal Lelum potwierdza, że nowe obostrzenia mają dotyczyć przede wszystkim liczby osób, jaka może gromadzić się na weselach i rodzinnych uroczystościach. Na ten moment nie jest jednak wiadomo o jakie dokładnie liczby chodzi.

Nie ulega jednak wątpliwości, że wszystkie osoby, które planują organizować w najbliższym czasie wesele lub też inną rodzinną imprezę powinny na bieżąco monitorować sytuację. Obostrzenia mogą się bowiem zmienić z dnia na dzień!

Skąd taka decyzja?

Rząd decyduje się na takie kroki, ponieważ to właśnie na weselach najczęściej pojawiają się nowe ogniska koronawirusa. Rodzinna atmosfera i rozluźnienie powodują, że zapominamy o panujących obostrzeniach i niekiedy zachowujemy się bardzo nieodpowiedzialnie.

Co więcej, to właśnie na weselach spotyka się rodzina z różnych rejonów naszego kraju, która nawet nieświadomie może przyczynić się do rozprzestrzenienia koronawirusa. Niestety, najlepiej byłoby w obecnym czasie zrezygnować z udziału w tego typu uroczystościach. Jeśli jednak już wybieramy się na rodzinną imprezę pamiętajmy o utrzymywaniu dystansu społecznego, a także o częstym myciu i dezynfekcji rąk oraz powierzchni i przedmiotów, z których korzystamy.

Jak informował portal "Życie": MIESZKANKA JEDNEGO Z POLSKICH MIAST UŻYŁA OCTU PODCZAS SPRZĄTANIA. NIE SPODZIEWAŁA SIĘ, ŻE BĘDZIE TO ZŁY POMYSŁ. KOBIETA ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU

Przypomnij sobie: KIEDY WRESZCIE SKOŃCZY SIĘ BATALIA O RENTĘ? PANI PAULINA NIE ZAMIERZA SIĘ PODDAĆ. JEJ WALKA Z ZUSEM TRWA JUŻ 20. LAT

Portal "Życie" pisał również: DZIŚ LEPIEJ NIE WYCHODZIĆ Z DOMU. WEDŁUG INFORMACJI PRZEKAZANYCH PRZEZ TVN POGODA BĘDZIE BARDZO NIEBEZPIECZNA