Kinga Duda, jak każda młoda osoba, czasem ma moment zwątpienia i dużego stresu. Wówczas z pomocą przychodzi jej ukochany tata, którego jest oczkiem w głowie. Prezydent Andrzej Duda zdradził, jaki mi sposób na uspokojenie ukochanej jedynaczki!

Choć Andrzej Duda został tatą w bardzo młodym – jak na dzisiejsze standardy – wieku to córka Kinga od razu stała się jego oczkiem w głowie, a głowa państwa może liczyć na swoją ukochaną jedynaczkę. Choć o Kindze Dudzie niewiele wiadomo to prezydentowi czasem zdarza się powiedzieć kilka słów o swojej córce.

Tym razem, postanowił zdradzić w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” sekret dotyczący umiejętności uspokajania swojej jedynaczki w wyjątkowo stresujących momentach! Jak się mu to udaje?

Andrzej Duda zdradził, jak uspokaja swoją córkę w stresie! Warto wziąć sobie jego rady do serca?

Andrzej Duda w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” wyjawił – w odniesieniu do niezwykle trudnej i stresującej sytuacji, związanej z organizacją kampanii wyborczej – jak sam radzi sobie ze stresem i jakich porad udzielał w tej delikatnej kwestii swojej córce.

– Wierzę, że wytrwałość przynosi efekty. Zawsze mówiłem to córce, gdy denerwowała się, czy zda jakiś trudny egzamin. "Uczyłaś się? Pracowałaś ciężko? Tak. To się odpręż, reszta w rękach Opatrzności, najważniejsze, że zrobiłaś swoją robotę – wyjawił Andrzej Duda w rozmowie, cytowany przez „Super Express”.

Prezydent przekonuje również, że należy do gatunku ludzi, którzy „nie schodzą pod presją, także zmęczenia, z obranej ścieżki, którzy nie dają się przeciwnościom”.

– Było zadanie do wykonania, to je wykonałem bez względu na trudności. Jak mówią artylerzyści: "Cel widzę, cel rozumiem” – powiedział tygodnikowi „Sieci” w kontekście kampanii wyborczej.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO PODJĘŁO ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ, JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITYCH ZAMKNIĘĆ. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA Z KLUCZOWYM DLA BEZPIECZEŃSTWA MILIONÓW POLAKÓW KOMUNIKATEM. WIELE OSÓB CAŁKOWICIE O TYM ZAPOMINA

Portal "Życie" pisał również: ŻYWIOŁ PRZESZEDŁ PRZEZ JEDNĄ Z POLSKICH MIEJSCOWOŚCI. SYTUACJA JEST POWAŻNA, MIESZKAŃCY ZDRUZGOTANI, WODA NISZCZYŁA WSZYSTKO NA SWOJEJ DRODZE