Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.

Powieść Blanki Lipińskiej "365 dni" okazała się być "polskim Greyem"

Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych. Zaznaczała także, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

Jedna z nich miała już swoją premierę. Odbyła się ona 7 lutego 2020 roku, czyli przed pandemią koronawirusa. Ekranizacja przyniosła Lipińskiej spore zyski. Książka Lipińskiej to powieść erotyczna, a film zwany jest „polskim Greyem”.

Blanka Lipińska. Źródło: kobieta.wp.pl
Blanka Lipińska. Źródło: kobieta.wp.pl
Blanka Lipińska. Źródło: kobieta.wp.pl

Miłość Barona i Blanki Lipińskiej kwitnie z każdym dniem

Blanka Lipińska nie tylko odnosi sukcesy w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Popularna pisarka już od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z Baronem, członkiem zespołu „Afromental”.

Okazuje się, że Blanka Lipińska jest bardzo opiekuńczą partnerką. Z jej relacji na InstaStories wynika, że cały sobotni wieczór spędziła na przygotowywaniu jedzenia dla swojego ukochanego.

Witam was w mojej kuchni, gdzie wciąż trwa produkcja jedzenia dla Alka. Spędzam cudowny wieczór nad kuskusem. Będzie jeszcze ser wegański, orzechy, kolendra

- relacjonowała Blanka Lipińska na InstaStories.

Baron miał mieć przed sobą pracowitą, zabieganą niedzielę. Dlatego Blanka zadbało o to, by jej chłopak miał posiłki na cały dzień. Taka dziewczyna to prawdziwy skarb.

Blanka Lipińska. Źródło: party.pl
Blanka Lipińska. Źródło: party.pl
Blanka Lipińska. Źródło: party.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ