Krzysztof Ibisz jest znanym prezenterem Telewizji Polsat. Dziennikarz mimo wielu zawodowych obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich bliskich.

Krzysztof chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Prezenter ostatnio pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z samodzielnie wyhodowanymi pomidorkami. Jego była żona postanowiła to skomentować.

Annie Nowak – Ibisz i Krzysztofowi Ibisz nie było dane trwać w związku małżeńskim

Anna Nowak - Ibisz i Krzysztof Ibisz poznali się kiedy byli nastolatkami. Anna Nowak - Ibisz miała wówczas 16 lat, a Krzysztof Ibisz był rok starszy. Mimo ogromnej zażyłości, a także syna Vincenta, małżeństwo nie przetrwało próby czasu i partnerzy postanowili się rozwieść.

Krzysztof i Anna wciąż utrzymują jednak ze sobą kontakt i mają dobre relacje. Wszystko ze względu na ich syna Vincenta. Chłopak ma już czternaście lat, a dzięki temu, że Ibisz i jego była żona Anna mają ze sobą przyjazne stosunki, mógł poczuć miłość zarówno matki, jak i ojca.

Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com

Anna Nowak – Ibisz wyznała nawet w jednym z ostatnich wywiadów, że jej relacje z Krzysztofem Ibiszem znacznie się polepszyły po rozwodzie. Anna Nowak - Ibisz okazała mu bowiem ogromne wsparcie po śmierci jego ojca. Przyznaje dodatkowo, że mimo iż nie byli idealnym małżeństwem, to nadal jej dom jest domem dla Krzysztofa Ibisza.

Była żona Krzysztofa Ibisza wyśmiewa się z niego na Instagramie

Dobrą relację Krzysztofa Ibisza z byłą żoną można zaobserwować w komentarzach pod ostatnim postem na Instagramie dziennikarza. Mężczyzna pochwalił się zdjęciem z samodzielnie wyhodowanymi pomidorkami koktajlowymi.

Moje pierwsze wyhodowane pomidory - pierwszy krok do samowystarczalności

- napisał Krzysztof Ibisz.

Anna Nowak - Ibisz /Instagram @anna_nowak_ibisz_official
Anna Nowak - Ibisz /Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Była żona dziennikarza, Anna Nowak – Ibisz postanowiła to skomentować lekko prześmiewczo.

To znaczy tak; Ty owszem jesteś samowystarczalny, ale na scenie, w pracy nie potrzebujesz w zasadzie nikogo ani niczego, no może tylko zamiast nawozu, wóz transmisyjny. Ale hodowca... pomidorków... koktajlowych... To byłby ekocud! Na bazarku takie dzisiaj widziałam! Tylko mniej suche na łodygach były. Do twarzy Ci z czerwienią

- napisała.

Krzysztof Ibisz, w odpowiedzi na jej komentarz, napisał rozbawiony, że jest to dość atrakcyjny pomysł i może faktycznie powinien to przemyśleć. Jego była żona jest jednak innego zdania.

Już Ty zostań przy swojej robocie, a z pomidorów grecka sałatka będzie. Umiesz? Czy ja mam ją zrobić

- odpisała Anna Nowak – Ibisz.

Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com
Krzysztof Ibisz. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ