Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy od lat uchodzą w Polsce za jedno z najważniejszych sportowych małżeństw, a ich sukcesy są powszechnie znane w całej Europie. Osiągniecia Roberta Lewandowskiego w ostatnim czasie są tak wielkie, że fani domagają się, aby przyznać mu tegoroczną Złotą Piłkę, jednak prestiżowy konkurs odwołano.

Piłkarz w tej chwili najmocniej skupia się na rozgrywkach macierzystego klubu – Bayern Monachium – w rozgrywkach kończących tegoroczną Ligę Mistrzów. Mówi się o tym, że niemiecka drużyna ma szanse na zwycięstwo!

To jednak nie koniec – we wrześniu na Lewandowskiego czekają rozgrywki narodowe – mecze reprezentacji Polski z Holandią, a także Bośnią i Hercegowiną.

Lewandowscy chętnie dzielą się swoim życiem z internautami, niemal nieustannie publikując w swoich social mediach kolejne zdjęcia, również w formie postów sponsorowanych czy promują własne marki i produkty. W tym przoduje szczególnie Anna Lewandowska.

Trenerka wyjątkowo mocno odczuwa obecnie brak męża w domu. Jednak mimo zmęczenia i wielu nieprzespanych nocy, zdaje się, że doskonale radzi sobie z opieką nad 3-letnią Klarą i maleńką 3-miesięczną Laurą. Jednak zawodowe obowiązki powodują, że Robert Lewandowski musi wyjeżdżać za granicę i są okresy, w których nie ma go w domu całymi tygodniami.

fot. Instagram @_rl9

Anna Lewandowska dała upust swojej tęsknocie za Robertem. Opublikowała zdjęcie z córkami, fani współczują jej sytuacji

Ostatni wieczór był naprawdę szczęśliwy dla Roberta Lewandowskiego. Bayernowi Monachium udało się wywalić występ w finale Ligi Mistrzów dzięki pokonaniu Olympique Lyon 3:0. RL9 udało się zaliczyć jeden celny strzał.

Choć na co dzień Anna Lewandowska należy do najwierniejszych kibicek swojego męża to jednak czasem jest jej ciężko z powodu jego braku w domu.

– Tak bardzo tęsknimy za tatusiem – napisała Lewandowska pod zdjęciem, na którym czule tuli Klarę i Laurę, cytowana przez Pudelek.

Fani pary od razu zareagowali i zaczęli pocieszać trzy najważniejsze kobiety w życiu piłkarza.

– On pewnie równie mocno tęskni za wami dziewczynki (...)
– Nastrzela jeszcze PSG i zaraz wraca.
– Wróci z pucharem, jeszcze chwila – czytamy w komentarzach.

fot. Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEZ LATA NIE UMIAŁA SIĘ ZDOBYĆ NA WYZNANIE. GDY POWIEDZIAŁA PRAWDĘ, WSZYSCY OTWORZYLI USTA ZE ZDUMIENIA

Przypomnij sobie: SZCZĘŚLIWA ANETA ZAJĄC PRZYPADKOWO ZDRADZIŁA, ŻE MA NOWEGO PARTNERA? FANÓW AKTORKI ZASTANAWIA TAJEMNICZE ZDJĘCIE, KTÓRE TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: RODZINA KRÓLEWSKA NIE POTRAFIŁA PORADZIĆ SOBIE Z SILNĄ KOBIETĄ JAK MEGHAN? ZASKAKUJĄCE FRAGMENTY BIOGRAFII KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE