Słuchacze Radia Maryja niedługo mogli cieszyć się optymistycznymi wieściami. Jak się okazuje, sytuacja, która jeszcze niedawno była o wiele lepsza, teraz uległa ponownemu, znacznemu pogorszeniu. O czym mowa?

Radio Maryja podało złe wieści

Jak informuje portal Pikio, słuchacze radia duchownego z Torunia mogą być zdumieni, słysząc najnowsze informacje. Wszystko zmierzało ku dobremu, wiosną informacje napawały nadzieją, a tymczasem ni stąd, ni zowąd poinformowano o takim obrocie spraw.

Radio Maryja. Źródło: wp.pl
Radio Maryja. Źródło: wp.pl

W kwietniu na antenie Radia Maryja podano informacje na temat złego stanu zdrowia jednego z najbardziej znanych polskich duchownych. Teraz ponownie nie jest dobrze, potrzebna była interwencja lekarza.

Radio Maryja, medium założone przez Tadeusza Rydzyka, duchownego z Torunia, jest bardzo popularne i ma wielu słuchaczy. Czekają oni na nowe informacje – szczególnie ciekawi byli, co dalej z pewnym słynnym duchownym. Niestety, choć w kwietniu 93-latek wyszedł ze szpitala, ponownie nie jest dobrze.

„Udało się opanować stan zagrożenia dla życia i zdrowia kardynała, który wystąpił u niego z przyczyn kardiologicznych. Jego stan zdrowia nie wymaga dalszej hospitalizacji, opuścił szpital i zgodnie z jego życzeniem udał się do domu” – informowało Radio Maryja 22 kwietnia za pośrednictwem swojej strony internetowej. Niestety, teraz ponownie nie jest dobrze.

Kardynał Marian Jaworski. Źródło: deon.pl
Kardynał Marian Jaworski. Źródło: deon.pl

Kardynał Marian Jaworski, arcybiskup senior archidiecezji lwowskiej, trafił do szpitala w nocy z 9 na 10 kwietnia 2020. Teraz ponownie znalazł się w szpitalu, stało się to 18 sierpnia. Nieznany jest oficjalny powód drugiego pobytu w szpitalu.

Słuchacze liczą na to, że kardynał już niedługo opuści szpital i będzie cieszył się zdrowiem jeszcze przez kolejne lata. Przyłączamy się do tych życzeń.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: NA TORY WYJEDZIE BEZPŁATNY TRAMWAJ. PRZYPOMNI O WYJĄTKOWYM ZDARZENIU

Jak informował portal Życie: MARYLA RODOWICZ WCIĄŻ ZMAGA SIĘ Z TRUDAMI ROZWODOWYMI. "TO BĘDZIE DLA MNIE BARDZO TRUDNY MOMENT". CO NAJBARDZIEJ BOLI GWIAZDĘ

Portal Życie pisał również o… TRWAJĄ POSZUKIWANIA 16-LETNIEJ KLAUDII. SPRAWA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. LICZY SIĘ KAŻDA INFORMACJA