Tegoroczna edycja „Tańca z gwiazdami” szykuje się pod szyldem wielkich zmian. Tomasz Oświeciński, który pochwali się swoimi tanecznymi umiejętnościami, trenowany będzie przez Wiktorię Omyłę.

Tancerka, która w ubiegłej edycji dotarła aż do najlepszej trójki, to Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Świata w 10 tańcach. Tancerka, która zastąpiła Janję Lesar jest posiadaczką klasy S w tańcach latynoamerykańskich oraz stylu standardowym.

Na parkiecie w najnowszej edycji „TzG” zabraknie także Marcina Bosaka. Marcin Bosak miał być jednym z uczestników „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu, to jego nazwisko ujawniono jako pierwsze. I choć wszystko wskazywało na to, że już niedługo aktor będzie pląsał na parkiecie, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Zawieszono kolejną edycję programu, która rozpoczęła się wiosną. Już krótko po tym pojawiły się doniesienia, jakoby Marcin Bosak miał nie pojawić się w kontynuacji, która będzie mieć miejsce jesienią. Okazały się one prawdziwe.

Jak podaje Pomponik, Marcin Bosak po raz pierwszy wypowiedział się na temat powodu rezygnacji z programu. Do tej pory snuto jedynie domysły, których nie potwierdzał. Teraz oświadczenie aktora rozmyło wszelkie wątpliwości.

Marcin Bosak na swoim Instagramie potwierdził – nie zatańczy już więcej w „Tańcu z Gwiazdami”. Jednak powód jest zgoła inny.

„Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody” – napisał na Instagramie Marcin Bosak.

Marcin Bosak. Źródło: Instagram
Marcin Bosak. Źródło: Instagram

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY