Wokół zespołu Piękni i Młodzi zrobiło się głośno za sprawą styczniowych awantur z udziałem dwóch członków formacji, byłego małżeństwa – Magdy i Dawida Narożnych. Po głośnej medialnej awanturze zostało jednak tylko wspomnienie, Dawid odszedł z zespołu, byli kochankowie znaleźli nowych partnerów, a eksczłonek formacji spodziewa się dziecka.

Teraz, gdy topór wojenny został – a przynajmniej tak się zdaje – zakopany, Dawid Narożny stara się rozkręcić solową karierę, a Magdalena Narożna wkłada serce w pracę z zespołem. Tymczasem okazuje się, że jeden z jego członków musi podzielić swoją uwagę między karierę a rodzinę – został tatą.

Wokalista Pięknych i Młodych został tatą

Jak podaje Super Express, jeden z członków zespołu może się pochwalić szczęśliwą nowiną. Mężczyzna ponownie został tatą! To oznacza, że discopolowa rodzinka (bo tak traktują się Piękni i Młodzi) powiększyła się.

Piękni i Młodzi. Źródło: onet.pl
Piękni i Młodzi. Źródło: onet.pl
Piękni i Młodzi. Źródło: onet.pl

Świeżo upieczony tata to Daniel Biczak. Urodziły mu się dwie córeczki, choć nie zabrakło także stresu związanego z narodzinami. Co się stało?

W obecnym składzie Pięknych i Młodych są Magda Narożna, liderka oraz wokalistka zespołu, Daniel Wilczewski, klawiszowiec i wokalista, oraz Daniel Biczak – gitarzysta, wokalista i realizator dźwięku. W życiu prywatnym członków formacji sporo się dzieje.

Magda Narożna zaręczyła się, a Daniel Biczak został tatą dwóch bliźniaczek. To trzecie dziecko pary – starsza, roczna córeczka ma już roczek.

Choć teraz Daniel i jego żona mogą cieszyć się rodzicielstwem, nie obyło się bez stresu. Wszystko przez to, że maleństwa, Anatola i Apolonia, czyli Tosia i Pola, są wcześniakami.

„I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje a potem wyłysieje do końca to jest najszczęśliwszy na całym świecie a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom” – skwitował.

Daniel Biczak z rodziną. Źródło: Instagram
Daniel Biczak z rodziną. Źródło: Instagram

Teraz Daniel Biczak musi nauczyć się rozróżniać córki. Jest to dość problematyczne, gdyż dziewczynki to bliźniaczki jednojajowe.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ROZCZAROWANI TELEPORADAMI MEDYCZNYMI

Jak informował portal Życie: KATARZYNA DOWBOR PODZIELIŁA SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM. TO NIESAMOWITA WIADOMOŚĆ. FANI BĘDĄ POD WRAŻENIEM

Portal Życie pisał również o… LUDZIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ. Z NIEBA NIE PADAŁ ŚNIEG, LECZ COŚ ZUPEŁNIE NIESPODZIEWANEGO