Rok 2020 nieustannie nas zaskakuje. Jednak tym razem nie było powodów do obaw. Świadkowie nie wierzyli jednak w to, co widzieli!

Kolejna niespodzianka w 2020 roku

W bieżącym roku nie mamy zbyt wielu powodów do radości. Od samego początku musimy zmagać się z pandemią, która oprócz śmierci wielu osób spowodowała także poważny kryzys. Dodatkowo Australię dotknęły pożary, w wyniku których spłonęło 103 tysiące kilometrów kwadratowych buszu. Tym razem jednak, niecodzienna sytuacja dotknęła mieszkańców Szwajcarii.

Świadkowie zdarzenie nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Jak podaje portal o2, w miejscowości Olten, znajdującej się miedzy Bazyleą, a Zurychem spadł czekoladowy „śnieg”! Jak mogło dojść do takiej niespotykanej sytuacji?

Niecodzienna sytuacja!

Jak się okazuje, powodem tych niecodziennych opadów była awaria systemu, który ma za zadanie chłodzić pokruszone ziarna kakaowca. Awaria ta wydarzyła się w fabryce Lindt & Spruengli.

Jak się okazuje, jeden z samochodów został przykryty przez czekoladowy „śnieg”, a fabryka obiecała zwrócić koszty czyszczenia auta. Czekoladowe wiórki rozprzestrzeniały się po miejscowości bardzo szybko za sprawą silnego wiatru i wywołały niemałą sensację wśród mieszkańców pobliskiej miejscowości.

Na szczęście awarię szybko udało się zażegnać, a fabryka mogła ponownie sprawnie pracować. Nie ma również obaw, czekoladowy „śnieg” w żaden sposób nie jest szkodliwy dla ludzi! Szkoda tylko, że nie dało się go zbierać, dzieci byłyby zachwycone takim zjadliwym "śniegiem"!

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW