Katarzyna Dowbor znana jest praktycznie wszystkim Polakom. Od wielu lat na antenie telewizji Polsat nieustannie emitowany jest program „Nasz nowy dom”, w którym możemy oglądać prezenterkę.

Świetna wiadomość!

Jak informuje portal Pikio, emisja programu „Nasz nowy dom” rozpoczęła się w 2013 roku. Celem show jest pomoc ubogim rodzinom w remoncie ich domów, które nierzadko są w opłakanym stanie. Jak się okazuje, program nieustannie przyciąga przed ekrany tysiące Polaków.

Stacja Polsat przekazała wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów produkcji! Jak się okazuje, program Katarzyny Dowbor wraca na antenę już od 2 września!

Okazuje się, że będzie to już 15. sezon produkcji. Katarzyna Dowbor bardzo mocno związana jest z programem. Dzięki niemu dała się poznać Polakom jako osoba, która ma ogromne serce i niezmierzone pokłady empatii. Pomogła już wielu rodzinom, których sytuacja była niesamowicie trudna!

Instagram @katarzyna_dowbor_official

Jak będzie wyglądać kolejny sezon?

Jak zapowiada stacja, 15. edycja programu „Nasz nowy dom” będzie miała 24. odcinki, w tym jubileuszowy 200.! Jak donoszą media, w okrągłym epizodzie ekipa programu pomoże pani Katarzynie, która mieszka ze swoim synem - Adamem.

Co więcej, stacja Polsat poinformowała, że architektami w tym sezonie będą:

  • Martyna Kupczyk;
  • Wojciech Strzelczyk;
  • Maciej Pertkiewicz.

Kierownikami robót podczas 15. sezonu programu „Nasz nowy dom” będą natomiast:

  • Wiesław Nowobilski;
  • Artur Witkowski.

Producenci zapewniają, że program będzie produkowany zgodnie z obowiązującymi obecnie wymaganiami sanitarnymi związanymi z koronawirusem.

Fani już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków!

Instagram @katarzyna_dowbor_official

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ