Rafał Mroczek wciela się w rolę Pawła Zduńskiego w serialu „M jak miłość”. Fani uwielbiają aktora i z zaangażowaniem śledzą jego życie, zarówno to serialowe, jak i prywatne. Jednak mało kto wiedział o tym, co przechodzi Rafał.

Nikt nie wiedział przez co przechodzi aktor

Paweł Zduński, w którego rolę wciela się Rafał Mroczek w serialu, wciąż doświadcza miłosnych zawodów. Nikt jednak nie spodziewał się, że podobne sytuacje mają miejsce w prawdziwym życiu aktora.

Jak informuje portal Pomponik, Rafał Mroczek był w związku z Julią Skrzyszewską - byłą Miss Polski Nastolatek. Para zaręczyła się w 2016 roku i wyglądało na to, że wszystko w ich życiu układało się rewelacyjnie. Niedługo po zaręczynach na świat przyszła malutka córeczka - Zosia.

Instagram @rafalmroczek

Nieoczekiwany finał

Jak się jednak okazuje, związek Rafała I Julii nie przetrwał. Para rozstała się bowiem w ubiegłym roku. Sam aktor nie spodziewał się jednak, że rozstanie będzie dla niego tak trudne i wyniszczające. Z doniesień mediów na ten temat wynika, że rodzice Zosi nie rozstali się w przyjaźni.

Mimo wszystko Rafał Mroczek niezbyt chętnie zabiera publicznie głos na temat tego, co dzieje się w jego prywatnym życiu. Nierzadko jednak publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z ukochaną córeczką. Widać, że mimo rozpadu związku Rafał Mroczek świetnie radzi sobie w roli taty, a Zosia jest jego oczkiem w głowie!

Czy w tak trudnych chwilach jakie przechodził aktor mógł liczyć na wsparcie swoich najbliższych, a w szczególności brata? Jak aktor daje sobie radę po rozpadzie związku?

Instagram @rafalmroczek

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ