Marcin Bosak to aktor, który znany jest nie tylko z seriali (głównie „M jak miłość”), ale także z występów teatralnych, teledysków oraz filmów. Znany jest także z dubbingowania zagranicznych produkcji.

Prywatnie Marcin Bosak to brat Anny Bosak, która pasjonuje się tańcem i doszła do finału w „You Can Dance – Po prostu tańcz”, programie, który emitowany był na antenie TVN. Ania była również trenerką w „Tańcu z Gwiazdami”.

Marcin Bosak i Maria Dębska. Źródło: Instagram
Marcin Bosak i Maria Dębska. Źródło: Instagram

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub!

Jak donosi Pomponik, Marcin Bosak ożenił się w miniony weekend! Szczęśliwą świeżo upieczoną żoną jest 29-letnia Maria Dębska. Uroczystość odbyła się w całkowitej tajemnicy 15 sierpnia 2020 roku.

Marcin i Maria raczej stronili od upubliczniania swojego związku, nie dzielili się wieloma wspólnymi zdjęciami w sieci, unikali wspólnych wywiadów, jednak dla obojga było to „coś poważnego”.

Pytania o ślub pojawiały się już od dłuższego czasu, jednak para unikała odpowiedzi. Jak się okazuje – ten szczęśliwy moment nastąpił 15 sierpnia, z dala od błysku fleszy. Ślub wzięli w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu.

Marcin Bosak założył na tę okazję piękny, elegancki garnitur, a Maria Dębska – tradycyjną długą, białą suknię. Wśród zaproszonych gości znaleźli się np. Artur Żmijewski czy Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan. Co ciekawe, nikt z zaproszonych nie pokazał ani jednego prywatnego zdjęcia ze ślubu! Na szczescie mozemy ogldac fotografie weselne za sprawą reporterów Faktu.

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub w słoneczne sobotnie popołudnie 🌅💕 Gratulacje! :)

Posted by FAKT24.pl on Sunday, August 16, 2020

To też może cię zainteresować: 18 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia podaje aktualne statystyki o koronawirusie. Dane nie naprawiają optymizmem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szczęśliwa Aneta Zając przypadkowo zdradziła, że ma nowego partnera? Fanów aktorki zastanawia tajemnicze zdjęcie, które trafiło do Internetu

O tym się mówi: IMGW publikuje pilny alert dla 14 województw. Ich mieszkańcy mogą spodziewać się silnych burz, gradobicia i nawałnic