Marcin Bosak to aktor, który znany jest nie tylko z seriali (głównie „M jak miłość”), ale także z występów teatralnych, teledysków oraz filmów. Znany jest także z dubbingowania zagranicznych produkcji.

Prywatnie Marcin Bosak to brat Anny Bosak, która pasjonuje się tańcem i doszła do finału w „You Can Dance – Po prostu tańcz”, programie, który emitowany był na antenie TVN. Ania była również trenerką w „Tańcu z Gwiazdami”.

Marcin Bosak. Źródło: Instagram
Marcin Bosak. Źródło: Instagram

Marcin Bosak nie będzie pląsać w „Tańcu z Gwiazdami”. Jaki jest powód?

Marcin Bosak miał być jednym z uczestników „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu, to jego nazwisko ujawniono jako pierwsze. I choć wszystko wskazywało na to, że już niedługo aktor będzie pląsał na parkiecie, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Zawieszono kolejną edycję programu, która rozpoczęła się wiosną. Już krótko po tym pojawiły się doniesienia, jakoby Marcin Bosak miał nie pojawić się w kontynuacji, która będzie mieć miejsce jesienią. Okazały się one prawdziwe.

Marcin Bosak. Źródło: Instagram
Marcin Bosak. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, Marcin Bosak po raz pierwszy wypowiedział się na temat powodu rezygnacji z programu. Do tej pory snuto jedynie domysły, których nie potwierdzał. Teraz oświadczenie aktora rozmyło wszelkie wątpliwości.

Marcin Bosak na swoim Instagramie potwierdził – nie zatańczy już więcej w „Tańcu z Gwiazdami”. Jednak powód jest zgoła inny.

„Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję.”

Marcin Bosak. Źródło: Instagram
Marcin Bosak. Źródło: Instagram

„Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody” – napisał na Instagramie Marcin Bosak.

Przypomnij sobie o… PANNA MŁODA PO WESELU ZAŁAMAŁA SIĘ. "CZY TO TAKIE DZIWNE, ŻE JEST MI PRZYKRO, ŻE PRZYCHYLIŁAM NIEBA SWOIM GOŚCIOM, A ONI MNIE ZAWIEDLI"

Jak informował portal Życie: POMORSKIE: KILKADZIESIĄT NOWYCH PRZYPADKÓW COVID-19 W WOJEWÓDZTWIE. NOWE DANE NA PONIEDZIAŁEK

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: METEOROLODZY OSTRZEGAJĄ PRZED BURZĄ Z GRADEM. CO JESZCZE ZNALAZŁO SIĘ W PROGNOZIE POGODY